BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

FAQ a další informace

Vybrali jsme nejčastější dotazy k letním táborům v Resortu Březová a zde vám je prezentujeme spolu se stručnou odpovědí. V této kartě rovněž najdete ke stažení všechny potřebné dokumenty, které sice všem přihlášeným vždy dorazí mailem, ale pro jistotu jsou ke stažení i zde.

Samozřejmě že tento seznam není a ani nemůže být vyčerpávající a poskytnout odpovědi na všechny otázky. K dispozici jsme vám proto na tel. 777 832 734, nebo na e-mailu brezova@istan.cz

 

Jak mám dítě na tábor přihlásit?

Na webových stránkách vyplňte řádně všechny údaje v přihlášce a následně klikněte na: Odeslat rezervaci. Pokud jste přihlášku vyplnili správně, následně se vám zobrazí text o tom, že rezervace byla úspěšně odeslána. Na email Vám do půl hodiny dorazí informace o tom, že Vaší přihlášce bylo přiděleno ID číslo.  Pokud je na táboře volné místo, zpravidla maximálně do tří dnů náš pracovník Vaši přihlášku schválí a na email Vám odešle podklady k platbě, informace pro rodiče táborníků, nástupní list a lékařský posudek. Přihláška je závazná po zaplacení. Pokud je kapacita tábora již obsazena, můžeme platbu odmítnout.  Vzhledem k tomu, že tábory na Březové bývají každoročně vyprodány do posledního místa, doporučujeme přihlásit se co nejdříve!

 

Do kdy je nutné tábor zaplatit?

Splatnost tábora je do 45-ti dnů od odeslání přihlášky, může však být i kratší u táborů v režimu "poslední volná místa". Je také možné se domluvit např. na rozdělení platby na dvě části. V určitých případech - zvláště pokud se jedná o stálého táborníka, je možno si dohodnout s námi i rozdělení platby, vždycky se snažíme vyjít maximálně vstříc a nebojte se na nás obrátit. V každém případě je ale nutné dodržet datum splatnosti, jinak je pravděpodobné, že systém vaši přihlášku stornuje a prostor dostanou náhradníci, kterých je každoročně několik stovek.

 

Kdo se o děti stará?

Každý tábor má tým pečlivě vybraných vedoucích. Celý tým se na svůj letní tábor připravuje již od října, tj. nějakých deset měsíců předem. Naše nároky na vedoucí jsou velmi vysoké, školíme je ve vlastní akademii a často u nás pracují jako instruktoři i během roku na školních pobytech. Vzděláváme je nejen po stránce individuální péče o děti ale dáváme jim komplexní a všeobecnou přípravu. A program připravují skutečně unikátní.

 

Kde najdu fotky z tábora?

Na naše tábory a na jejich program jsme velmi hrdí a rádi sdílíme s rodiči, jaká úžasná dobrodružství děti na táborech v Resortu Březová prožívají. Většinou každodenně sdílíme fotky na facebookových stránkách daných turnusů. Konkrétní přesný odkaz na danou facebookovou stránku obdrží rodiče vždy před začátkem tábora. Naši vedoucí každoročně zveřejňují dohromady přes 10.000 fotek za celé prázdniny, takže i u vašeho tábora a turnusu budete jistě skvěle "v obraze" a budete moci s dětmi prožívat jejich dobrodružství i na dálku.

Mohu tábor platit přes zaměstnavatele? Jaký je postup?

Ano. Již při vyplňování přihlášky vyplňte v přihlášce úplné fakturační údaje na zaměstnavatele a my fakturu na zaměstnavatele vystavíme, zašleme ji na email rodiče a ten ji následně předá svému zaměstnavateli k proplacení.

Jaké jsou stornopodmínky?

Storno tábora musí proběhnout písemně, a to na email brezova@istan.cz. Jiná forma zrušení přihlášky nebude akceptována. V případě zrušení zaplacené přihlášky platí následující stornopoplatky:
a) Zrušení v době delší jak 60 dnů před nástupem na ubytování = stornopoplatek 1000 Kč
b) Zrušení v době 59 dnů až 5 dnů před nástupem na ubytování = stornopoplatek 50 % ceny
c) Zrušení v době 4 – 1 den před nástupem na ubytování = stornopoplatek 80 % ceny.
d) Zrušení v den nástupu na ubytování či v případě, že dítě na ubytování nenastoupí a zákonný zástupce tuto skutečnost neoznámí na email = stornopoplatek 100% ceny.

Je v ceně tábora i pojištění dítěte?

Společnost Outdoor Aliance s.r.o. má řádně uzavřené pojištění na pojištění odpovědnosti z činnosti, které se vztahuje na povinnost organizátora k náhradě újmy (na zdraví či majetku), která vznikla poškozenému v souvislosti s výkonem pojištěné činnosti a organizátor zároveň porušil právní povinnost. Pokud organizátor právní povinnost neporušil, za vzniklé škody na majetku a zdraví neodpovídá. Tento výklad se řídí ustanovením Občanského zákoníku č. 89/2012 Sb., a kterým se uzavřená pojistná smlouva organizátora řídí. Pokud tak v průběhu programu dojde ke škodě na zdraví či majetku dětí a organizátor neporušil zákonné právní povinnosti, není organizátor za škodu na zdraví či majetku klientů odpovědný. A tuto škodu může poškozený požadovat po tom, kdo mu škodu způsobil, či uplatnit jako pojistnou událost u pojišťovny, u které má uzavřené úrazové pojištění. Doporučujeme tak rodičům dětí, v případě že úrazové pojištění běžně dítě nemá, aby dětem na daný tábor uzavřeli úrazové pojištění včetně připojištění rizikových sportů.

Jaké dokumenty budou potřeba k nástupu na tábor?

Při nástupu dítěte na tábor nám odevzdáte kartičku pojišťovny či její kopii, platný lékařský posudek od lékaře (posudek je platný 2 roky od data vystavení a musí být platný po celou dobu konání tábora) a nástupní list.

Může na tábor jet i dítě, které nespadá do věkové kategorie?

Máme takové nepsané pravidlo tolerance 1 roku nahoru i dolů. Tj. pokud u tábora uvádíme věk 8 – 12 let, znamená to, že na tábor může jet i dítě, jež v době konání tábora bude mít 7 let, ale i 13 let.

Kde budou děti ubytované?

Ubytování dětí je zajištěné v chatkách a v pevné budově. Fotografie ubytování, atrakcí a vůbec celého našeho krásného areálu najdete ZDE v sekci O RESORTU 

Může na tábor jet i dítě se speciální dietou? Nebo s jinými zdravotními omezeními?

Pokud má dítě stravovací omezení a toto mu potvrdí také jeho praktický lékař, je možné se s námi domluvit na zajištění této speciální stravy. Mezi běžné patří např. bezlepková dieta či intolerance na laktózu, alergie na ořechy atd. Co se týká jiných zdravotních omezení (např. diabetes atd.) vždy uděláme maximum pro to, abychom dítěti umožnili účast a co nejlépe se o něj postarali. Máme kvalifikované zdravotníky, kteří vše zvládnou. Přesto pokud máte pochybnosti, nebo je diagnóza složitějšího charakteru, doporučujeme vám konzultaci na tel. 777 832 734.

 

Dítě jede na tábor s kamarádem, mohou být spolu ubytováni na pokoji?

Pokud jsou děti přihlášeny na stejný tábor (tzn. ne jen ve stejném termínu, ale i na stejný tábor) a jsou stejného pohlaví, je to samozřejmě možné a vyjdeme vám rádi vstříc. Uveďte do poznámky přihlášky, s kým konkrétním by chtělo být dítě na pokoji ubytováno. U větších dětí stačí, když si řeknou přímo na místě.

Může dítě z tábora vyzvednout někdo jiný než rodič?

Může. Je však nutné, aby osoba, která bude dítě z tábora vyzvedávat, měla s sebou plnou moc od zákonného zástupce dítěte. Plná moc nemusí být ověřená.

Zajišťujete autobusovou dopravu z a do Resortu Březová?

Pro omezený počet táborníků je možné rezervovat místo v autobuse z Prahy do Resortu Březová či z Resortu Březová do Prahy. Autobusovou dopravu zajišťuje náš partnerský spolehlivý autobusový dopravce. Místa ve svozu je možné rezervovat na našich webových stránkách, a to od 15.5. Cesta se hradí přímo dopravci. Cena jedné cesty je pro tento rok 260,- Kč

 

Jakékoliv jiné dotazy?  A dokumentace ke stažení

Pokud jste zde nenašli odpověď na Vaše dotazy? Zavolejte nám na tel. 777 832 734, nebo pište na e-mail brezova@istan.cz

Níže také máte k dispozici ke stažení táborové propozice, nástupní list a lékařské potvrzení (přijde vám vše mailem, ale pro jistotu je máme i zde)

 

 
Ke stažení:
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS