BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Deployment

Že army a LARP nejdou dohromady? Že disciplína a zábava nejsou slova, která by jste našli v jedné větě? Že škola hrou je dávno pryč? Dovolte nám představit zcela nový koncept tábora, který tyhle mýty boří jeden za druhým.

Deployment znamená nasazení!

Tímto  názvem se tábor řídí a stojí si za ním. Vyzkoušej si všechny náležitosti, které patří k pravému vojenskému nasazení. O věrnou kopii takového nasazení se postará tým složený z příslušníků Armády České republiky, kteří mají s vedením letního tábora bohaté zkušenosti.

Jako v realitě...

Zapomeň na dvouhodinové přestřelky na army plácku za střediskem a sbírání bodů za výhry. Tady tě čeká simulace reálného bojiště, která začíná první den tábora a končí ten poslední.

Došla ti munice? Logistika žádnou nedodala? Je čas dát dohromady posledních pár zásobníku, a vyrazit na sklad munice vzbouřenecké organizace, která působí v oblasti, kterou jsi přísahal, že budeš strážit. Tomu se říká  sejmout 2 mouchy jednou ranou.

Jak vyřešíš dav místních obyvatel, kteří po tobě chtějí zásoby? Budeš vyjednávat, zavoláš místní policii, nebo využiješ tuto příležitost, abys vyraboval jejich domovy? A jaké to bude mít následky? To už si musíš zjistit sám/a.

Ovšem nečekej, že tyhle plány ze tebe bude vymýšlet někdo jiný, tábor Deployment si staví na tom, že vedoucí jsou (skoro) jen diváci, kteří korigují hladký průběh a sem tam přidají nějaké to drama :-). Takže všechny bojové operace a manévry si budete muset vymyslet spolu se svými kolegy, čímž se vám do rukou dostává naprostá svoboda v řešení různých problémů a situací.

Ať už jsi odstřelovač, zdravotník, obchodník, nájemný žoldák, nebo jakákoliv jiná profese, u nás určitě najdeš uplatnění.

Příběh tábora Deployment na rok 2023

Jsou to již 2 roky od neúspěšného pokusu o nastolení pořádku na Březkastánských hranicích. Je to již 1 rok od výcviku elitní jednotky, která je připravena tuto situaci konečně uklidnit. Proti sobě teď stojí takzvaná vzbouřenecká organizace a elitní jednotka, vycvičená přesně na tento konflikt. Ovšem mezi těmato dvěma stranami stojí civilní obyvatelstvo, které nemá zájem o válku, a stává se její obětí. Díky táhlému průběhu války se do této oblasti začínají sbíhat i obchodníci, žoldáci, privátní zdravotníci a jiné organizace, které chtějí na této válce vydělávat. Na čí stranu se přidáš ty?

Deployment není jen záležitost letních prázdnin

Všichni táborníci, kteří mají zájem o náš tábor jsou vítáni na našem discordu „Army tábor deployment“ , kde se vám bude věnovat náš tým vedoucích. Společně ti vytvoříme kartu postavy a dohodneme se, jaká bude tvá role. Poradíme ti, co si s sebou zabalit a co radši nechat doma. Pravidelně pořádáme pokec, kde se můžeš na tábor zeptat vedoucích, praktikantů nebo ostatních táborníků.

Stejně tak doporučujeme sledovat náš instagram „Army tábor Deployment“, kde se dozvíš všechny žhavé novinky, podíváš se do zákulisí přípravy tábora a dokonce můžeš i vyhrát v soutěži.

 

Termín tábora

Deployment 9dní, 13-18let, 7490,-Kč 12.8.-20.8.2023 OBSAZENO!


 

 

Galerie fotografií:

army tematika Brezova01.jpgarmy tematika Brezova02.JPGarmy tematika Brezova03.JPG
army tematika Brezova04.jpgarmy tematika Brezova05.jpgarmy tematika Brezova06.jpg
army tematika Brezova07.jpgarmy tematika Brezova08.JPGarmy tematika Brezova09.jpg
army tematika Brezova10.jpgarmy tematika Brezova11.jpgarmy tematika Brezova12.jpg
army tematika Brezova13.jpgarmy tematika Brezova14.JPGarmy tematika Brezova15.jpg
army tematika Brezova16.jpgarmy tematika Brezova17.jpgarmy tematika Brezova18.jpg
army tematika Brezova21.jpgarmy tematika Brezova22.jpgarmy tematika Brezova23.jpg
army tematika Brezova24.jpgarmy tematika Brezova25.jpgarmy tematika Brezova26.jpg
army tematika Brezova27.jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS