BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Staň se vedoucím na letním táboře

Stan vyhlašuje nábor vedoucích pro letní tábory 2018. Rozšiřujeme svoje řady o nové hlavní a oddílové vedoucí letních táborů. Jaké to je pracovat pro nejlepší společnost v oboru? Jaké jsou požadavky na vedoucího letního tábora? A co práce vedoucího na dětském táboře obnáší? Více se dočtete zde.

Hlavní vedoucí letního tábora

Hlavní vedoucí letního tábora je práce nádherná, ale velmi odpovědná a náročná. Hlavní vedoucí si řídí svůj vlastní tábor daného tématu, připravuje pečlivě program, řídí ostatní vedoucí a leží na něm celková odpovědnost, že tábor bude skvělý a bude odpovídat renomé naší značky. Tato práce je určena odvážným mladým lidem, kteří chtějí něco dokázat a nebojí se řídit tým, mají nápady a zkrátka se chtějí realizovat.

Nenecháme Vás v tom, nebojte se! S přípravou letního tábora vám maximálně pomůžeme

Pokud chcete rozšířit náš skvělý tým hlavních vedoucích máte příležitost už nyní. My, jako vedení STANu vám nabízíme, že ve vašich přípravách vám budeme věnovat náš čas, maximální podporu, pomůžeme vám s nápady, vybavením...zkrátka právě pro nás je mimořádně důležité, jak vám, jako novému hlavnímu vedoucímu letní tábor dopadne a proto uděláme vše proto, aby výsledek byl skvělý a jedinečný.

Vedoucí na letním táboře

Stejně jako v případě hlavních vedoucích, tak rozšiřujeme řady i standardních táborových vedoucích. Čeká vás krásná práce bezprostředně u dětí, ale čekají vás také školení, kde se naučíte, jak být skutečně skvělým vedoucím.

Práce táborového vedoucího není pro každého

Tímto nadpisem rozhodně nechceme odstrašit případné zájemce, spíš zde chceme deklarovat, že práce vedoucího na letním táboře STAN není prostě jen nějakou brigádou, nebo krácením si volného času o prázdninách. Práce na našich letních táborech je krásná a náročná a je skutečnou výzvou.

Více o práci vedoucího a hlavního vedoucího letních táborů, stejně jako instruktora školních skupin najdete na našem specializovaném webu instruktoristan.cz

Na přihlášení se je nyní ten nejlepší čas!

Aktuální volné pozice najdeš i v odkazu Kariéra

Přečteno: 1268x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS