BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Školní výlety a školy v přírodě budou!

A je to tady! Od 31. května je opět možno realizovat školní výlety a školy v přírodě! My jsme samozřejmě připraveni a tak vás co nejsrdečněji zveme, přijeďte k nám a spravte si chuť po tomto školním roce v tom nejkrásnějším a nejvybavenějším resortu pro školní akce v ČR! Vybrat si můžete vícedenní pobyt libovolné délky, ale i jednodenní program v našem zážitkovém parku! Zároveň také přijímáme rezervace na podzimní termíny!

Než se pustíte do prohlídky naší nabídky, máme pro vás tři skvělé zprávy!

 

První dobrá zpráva - žádné stornopoplatky, žádné zálohy!

Do nové smlouvy o ubytování pro školy, které u nás budou mít rezervovaný pobyt v termínu od 1.  do 30.června jsme zakomponovali doložku, která výslovně uvádí, že v případě, že by vládním nařízením vznikla situace, která by vám neumožňovala uspořádat školu v přírodě v našem resortu, nebude vám účtován žádný stornopoplatek. Takže můžete v klidu rezervovat termíny, vůbec nic tím neriskujete a takto to můžete podat i rodičům vašich žáků a studentů. Myslíme, že vstřícnější krok vám nikdo jiný nenabídne a věříme, že vám v této době přijde vhod. Tím, že již mnoho let nevybíráme zálohy, máte jistotu, že vám žádné peníze nepropadnou. Věříme, že v červnu bude již koronavirus potlačenou minulostí! Ale chceme vám dát již nyní ten důležitý pocit jistoty a riziko proto bereme na sebe. To samé platí pro všechny podzimní pobyty.

 

Druhá dobrá zpráva - nezvyšujeme ceny!

Protože koronavirová krize má dopady nejen epidemiologické, ale samozřejmě i ekonomické, přinášíme druhou dobrou zprávu! Na rok 2021 nezvyšujeme ceny žádného z našich v programů a pro celý rok 2021 tak platí ceník z roku 2020! Naše ceny zůstávají, ovšem všechny naše programy prošly dokonalým vylepšením a tak dostanete v každém ohledu ještě mnohem pestřejší pobyt s novými atrakcemi, které jsou zkrátka úžasné. I každý jednotlivý program je v roce 2021 bohatší!

 

Třetí dobrá zpráva - Resort Březová v historicky nejlepší formě!

Jak už jsme předeslali v předchozím odstavci, čeká vás na jaře 2021 Březová ve své historicky nejlepší formě! Poněkud nechtěně jsme totiž měli díky epidemii delší stavební sezónu a tak jsme stihli dokončit všechny rozestavěné projekty na Březové a teď už máme naši milovanou Březovou takovou, jakou jsme si ji vysnili a věříme, že vás na jaře 2021 doslova uchvátí.

 

Postup při rezervaci

V tuto chvíli je nejdůležitější vybrat si termín.  Vyplňte proto prosíme nezávaznou on-line poptávku a my se vám obratem ozveme!

 

Související odkazy:

 

Přečteno: 2724x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS