BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Školní rezervace na podzim v plném proudu!

Podzim je na Březové prostě nejkrásnější! Jakmile zmizely všechny volné termíny na červen a prázdniny jsou už plné od února, rozjely se v minulých týdnech na plné obrátky rezervace školních pobytů na podzim a to takovou rychlostí, že nám v tuto chvíli zbývají poslední volné termíny!!! Není lepší start do nového školního roku, než adaptační kurz, školní výlet, škola v přírodě nebo zážitkový den v tom nejkrásnějším resortu! V tomto článku se dozvíte více!

Zázemí vhodné pro podzimní pobyty

Jak jste si jistě všimli, Outdoor Resort Březová prošel v předchozích letech obrovskými změnami, proto vám nyní může nabídnout zcela jedinečné zázemí a maximální vyžití i v podzimních měsících. Vytápěné ubytování ve všech prostorách zajistí pohodu všem návštěvníkům i v případě chladnějších nocí, takže se nemáte už vůbec čeho obávat! V provozu je veškeré vybavení, které můžete plně využít! Podívejte se sami, jakým vybavením Outdoor Resort Březová disponuje!

Školy a školky v přírodě

Obrovská nabídka pobytů pro školy a školky je připravená i na podzim! Vybírejte ze zážitkových nebo příběhových pobytů, které jsou nachystané po celý podzim! Zažijte adrenalin ve výškách, užijte si zábavu při herních blocích a spoustu dobrodružství při příběhových částech programu! Nechybí ani rozmanitý večerní program, a tak vás nemine diskotéka, noční hra nebo třeba filmový večer!

Jednodenní akce

Právě na podzim můžete zažít nejkoncentrovanější zážitky v nabídce! 6-8 hodin programu plného akčních aktivit navíc za neskutečnou cenu! Vyrazte na sportovní den nebo jednodenní výlet. Zajištěný je celodenní program oběd a pitný režim. Vybírejte z volných termínů co nejdříve a zajistěte tak jedinečné zážitky právě pro vaši třídu!

Adaptační kurzy

ADAPTAČNÍ KURZY STAN jsou moderní, zážitkové, prověřené a kvalitní pobyty, které mají svou jedinečnou metodiku, poslání a cíl - co nejlépe nastavit vztahy uvnitř třídy!

Všechny programy jsou připravené tak, aby se v nich snoubily nejmodernější poznatky zážitkové pedagogiky společně s týmovými aktivitami a adaptační kurzy tak co nejvíce plnily svou funkci a to formou kolektivních zážitků a poznání. Zvláště po předchozím koronavirovém roce jsou tyto pobyty tím nejlepším startem do nového, již normálního školního roku!


Vybírejte adaptační kurzy

Rezervace a kontakty

Máte jakýkoli dotaz? Kontaktujte nás na e-mailu info@istan.cz, nebo tel. 777 832 734

Pro nezávaznou poptávku pobytu využijte poptávkový formulář

 

Co kdyby se zhoršila epidemická situace?

My na zhoršení epidemické situace už nevěříme. I v loňském roce, kdy ještě nebylo očkování, jely školní pobyty až do 14. října. A my věříme, že letos bude situace mnohem lepší. Kdoví, možná si už nikdo na covid na podzim ani nevzpomene. Ale protože víme, že chcete mít jistotu, platí u nás to co na jaře - nevybíráme žádné zálohy a v případě, že by byl ministerstvem zdravotnictví školám na podzim výjezd zakázán, nebudeme účtovat žádné stornopoplatky.

Přečteno: 1566x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS