BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Rezervace školních pobytů v Resortu Březová 2021 - Bez rizika!

Nevíte, zda rezervovat školu v přírodě nebo školní výlet v této nejisté době? Bojíte se, že nakonec nebudete moci vyjet a budete muset zaplatit storno? S námi se bát nemusíte, jednak jsme zkrátka optimisté a věříme že od dubna příštího roku bude už vše v pohodě. A za druhé - připravili jsme na všechny školní pobyty od 1. dubna do 30. června speciální akci, která zcela eliminuje riziko stornopoplatků.

Lámete si hlavu jestli rezervovat školní pobyt nebo ne na jaro 2021? Už nemusíte! Máme pro vás tři dobré zprávy, které vás jistě přesvědčí, že rezervovat školní pobyt v našem úžasném resortu je to správné rozhodnutí!

 

První dobrá zpráva - žádné stornopoplatky, žádné zálohy!

Do nové smlouvy o ubytování pro školy, které u nás budou mít rezervovaný pobyt v termínu od 1. dubna do 30.června jsme zakomponovali doložku, která výslovně uvádí, že v případě, že by ve vaší třídě, škole nebo ve vašem regionu byla zhoršená epidemiologická situace, která by vám neumožňovala uspořádat školu v přírodě v našem resortu, nebude vám účtován žádný stornopoplatek. Takže můžete v klidu rezervovat termíny, vůbec nic tím neriskujete a takto to můžete podat i rodičům vašich žáků a studentů. Myslíme, že vstřícnější krok vám nikdo jiný nenabídne a věříme, že vám v této době přijde vhod. Věříme, že v dubnu, květnu a červnu bude již koronavirus potlačenou minulostí! Ale chceme vám dát již nyní ten důležitý pocit jistoty a riziko proto bereme na sebe. Pro ty, kdo nás ještě neznají, tak uvádíme, že nevybíráme předem žádné zálohy.

 

Druhá dobrá zpráva - nezvyšujeme ceny!

Protože koronavirová krize má dopady nejen epidemiologické, ale samozřejmě i ekonomické, přinášíme druhou dobrou zprávu! Na rok 2021 nezvyšujeme ceny žádného z našich v programů a pro celý rok 2021 tak platí ceník z roku 2020! Naše ceny zůstávají, ovšem všechny naše programy prošly dokonalým vylepšením a tak dostanete v každém ohledu ještě mnohem pestřejší pobyt s novými atrakcemi, které jsou zkrátka úžasné. I každý jednotlivý program je v roce 2021 bohatší!

 

Třetí dobrá zpráva - Resort Březová v historicky nejlepší formě!

Jak už jsme předeslali v předchozím odstavci, čeká vás na jaře 2021 Březová ve své historicky nejlepší formě! Poněkud nechtěně jsme totiž měli díky epidemii delší stavební sezónu a tak jsme stihli dokončit všechny rozestavěné projekty na Březové a teď už máme naši milovanou Březovou takovou, jakou jsme si ji vysnili a věříme, že vás na jaře 2021 doslova uchvátí.

 

Postup při rezervaci

V tuto chvíli je nejdůležitější vybrat si termín. Vše ostatní můžeme v klidu vybavit například v průběhu měsíce října, nebo listopadu, tj. jak výběr konkrétního typu pobytu, tak smlouvu, nyní je důležité získat termín. Vyplňte proto prosíme nezávaznou on-line poptávku a my se vám obratem ozveme!

 

Související odkazy:

 


Přečteno: 1116x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS