BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Proč na dětský letní tábor se STANem

Dětské letní tábory STAN mají hned několik PRO, které je dobré si uvědomit a brát na ně zřetel při výběru letního dobrodružství pro děti. Dovolili jsme si vám shrnout ty nejpodstatnější body v tomto článku, abyste si mohli být jistí, že jste vybrali ten nejkvalitnější dětský letní tábor v ČR.

Táborová nabídka je obrovská, ale vybrat opravdu dobrý letní tábor se vyplatí, děti na něj můžou jezdit několik let a rok od roku se těšit více!

Dětské letní tábory STAN jsou výjimečné hlavně z těchto důvodů:

  • Vybírejte z více než 150 různých táborů letních táborů pro děti
  • Letní tábory pro děti od 4 do 19 let
  • Široký výběr z témat tábor - od pohádkových pro nejmenší, přes dobrodružné a adrenalinové až po army!
  • Hlavní vedoucí letních táborů jsou držiteli certifikátu MŠMT
  • Všichni ostatní vedoucí letních táborů procházejí náročným výběrem i školeními
  • Na letní tábory zajišťujeme i svozy z velkých měst tak, abychom ušetřili váš čas

Profesionální 24 hodinová zdravotní péče na dětských letních táborech STAN

Dětské letní tábory STAN navštěvují děti nejen z celé republiky i ze zahraničí, ale také děti s různými onemocněními a zdravotními problémy. Jsme proto velmi rádi, že na letních táborech můžeme poskytnout maximální péči i těmto dětem a ty se můžou bez omezení účastnit programu. Většina vedoucích dětských letních táborů jsou současně i zdravotníky zotavovacích akcí, jsou tedy přímo s dětmi při aktivitách, misích a hrách.

Navíc jsou ve středisku 24 hodin denně přítomen další 1-2 zdravotníci, kteří jsou neustále k dispozici, hlídají pravidelné podávání léků a jsou zde pro jakýkoli případ potřeby dětí. Dále je zdravotníkem i obsluha bufetu a děti tak vždy mají kam přijít - kompetentní osoby najdou opravdu všude.

Samozřejmostí jsou na dětských letních táborech STAN i možnosti diet. Pokud má dítě nějaké dietní omezení, nic mu nebrání přijet. Standardem jsou u nás bezmléčné, bezlepkové i bezezbytkové diety, další alergie na potraviny atd.

Zázemí dětských letních táborů STAN

Na zázemí letních dětských táborů si dáváme zvláště záležet! Každoročně investujeme do středisek, rekonstruujeme, vymýšlíme a stavíme tak, aby se účastníci letních táborů každoročně vraceli do něčeho nového. Proto také vyrostla dřevěná pevnost, army zóna, unikátní zážitkový park s lanovými atrakcemi nebo ohrada s koňmi - proto, aby na letních táborech bylo něco nového! Samozřejmostí je rekonstrukce ubytování, sociálních zařízení a společných prostor. A nejen zázemí, ale i vybavení jednotlivých letních táborů se každoročně rozrůstá a obnovuje!

V našich skladech najdete tisíce rozličných rekvizit využívaných na dětských táborech - od airsoftových zbraní, přes obří plyšáky angry birds až po středověké brnění! Díky tomu jsou dětské letní tábory STAN ještě více opravdové!

Dětské letní tábory STAN jsou originální

A díky tomu je každoročně navštíví více než 6.000 dětí! Na dětských letních táborech pracují týmy vedoucích hned po skončení posledních táborových turnusů. A díky jejich pracovitosti, nadšení a elánu se můžou děti těšit na další léto, které určitě překoná to minulé!

DŮLEŽITÉ ODKAZY K DĚTSKÝM LETNÍM TÁBORŮM STAN

Přečteno: 6779x

Galerie fotografií:

Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
   další 
01 (10).jpg01 (11).jpg01 (2).jpg
01 (3).jpg01 (4).jpg01 (5).jpg
01 (6).jpg01 (7).jpg01 (8).jpg
01 (9).jpg02 (1).jpg02 (2).jpg
02 (3).jpg02 (4).jpg02 (5).jpg
02 (6).jpg02 (7).jpg02 (8).jpg
03 (1).jpg03 (2).jpg03 (3).jpg
03 (4).jpg03 (5).jpg03 (6).jpg
03 (8).jpg04 (1).jpg04 (2).jpg
Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
   další 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS