BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Představujeme letní tábor Hunger Games

Dovolte, abychom vás seznámili s novinkou v nabídce letních táborů 2020! Představujeme vám letní tábor Hunger Games určený táborníkům od 12 do 19 let, který bude mít letos na Březové premiéru!

Novinka mezi letními tábory 2020: HUNGER GAMES

Dnes bychom vám chtěli představit novinku letošní sezony z úspěšné rodiny larpových táborů.

Na letním táboře Hunger Games se vám letos otevře unikátní možnost strávit 10 dní v postapokalyptickém světě ovládaném Kapitolem. Hladové hry (tj. Hunger Games) bývají rok co rok konanou reality show, v níž o přežití bojují náhodně vybraní chlapci a děvčata ze dvanácti krajů. Tento svět jsme se rozhodli propojit s mechanikami larpu a vznikl tak zcela nový koncept. Můžete se tak těšit na spoustu skvělých larpových situací a scén společně v kombinaci s bojem o přežití.

Součástí tábora však nejsou pouze samotné Hladové hry. V rámci nového herního prvku se dostanete do role svých trenérů a budete bojovat o přízeň sponzorů. Sponzoři jsou totiž schopni zařídit vám výhody ve hře a zachránit vám třeba i život. Ale o tom až v dalších článcích... :)

A co to vlastně ten larp je? Můžu jet když nevím o co se jedná? Jasně že ano! Každý rok na naše tábory přijíždí táborníci, kteří o larpu nikdy neslyšeli, ale tábor si užijí snad ještě více než ostatní. Všechny mechaniky hry vám budou vysvětleny přímo namístě a nebudete se tak muset bát, že budete v nevýhodě.

Zároveň doporučujeme přečíst tento článek od našich kolegů, kde je krásně shrnuto co to ten larp vlastně je: http://war.drakovo.cz/subdom/war/co-je-to-larp/

Pokud vás náš nový tábor zaujal a chcete si zkusit něco nového, neváhejte a přihlaste se na http://brezova.istan.cz/3-hunger-games.html, kde se zároveň dozvíte o našem táboře více.

Celý náš tým se na vás bude těšit v létě 2020!

Nechť hladové hry započnou!

Přečteno: 1845x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS