BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Mimořádná informace k letním táborům!

Zasypala nás doslova lavina přihlášek na letní tábory! První tábory  začínáme uzavírat pro plnou obsazenost. Aktuálně zbývá na všech táborech méně než třetina volných míst! Letní tábory v Resortu Březová drtivým způsobem přepisují vlastní rekord z minulého roku a budou obsazeny podstatně dříve než loni! S REZERVACÍ PROTO NEVÁHEJTE!!!

Vážení rodiče, milí táborníci, píšeme vám toto mimořádné sdělení ohledně obsazenosti letních táborů pro nadcházející léto 2022. Zájem o letní tábory na rok 2022 v Resortu Březová razantně překonal naše veškerá očekávání a každým dnem nyní chodí kolem 100 přihlášek. Už začátkem tohoto týdne začínáme zavírat první turnusy a další budou ve velmi rychlém tempu následovat. Pokud máte tábor rezervován, nic řešit v tuhle chvíli nemusíte, místo na táboře máte jisté, koncem února vám dorazí platební podklady. V případě, že jste si dosud místo na táboře dosud nerezervovali, chceme Vás upozornit, že nastal ten nejvyšší čas. Kompletní obsazenost většiny táborů může být záležitostí několika dnů! Celkově vzato v tuto chvíli zbývá jen čtvrtina volných míst! Rovněž pokud tábor rezervován máte, ale  chcete na tábor vzít vaše sourozence, kamarády, příbuzné, nebo jakékoliv další jiné účastníky, kteří ještě rezervaci nemají, prosíme, upozorněte je na to, že je v tuto chvíli skutečně nejvyšší čas.


 

Denně aktualizovaný přehled  volných míst na letních táborech najdete ZDE: https://brezova.istan.cz/2-letni-tabory-2022.html


 

Toto upozornění zde vyvěšujeme proto, že nechceme, aby nikomu z vás, kdo s námi jezdíte na letní tábory letos tábor pro plnou obsazenost utekl. Už v loňském roce byly na tábory v Resortu Březová  stovky náhradníků a bylo pro nás těžké vysvětlovat těm co s námi jezdí pravidelně, že již není místo a bylo nám to skutečně velmi líto.

 

Zároveň vám chceme všem nesmírně poděkovat za takový zájem. A věřte, že je to pro nás obrovský závazek a zároveň i radost z toho, že naši práci děláme skutečně poctivě a dobře.

 

Děkujeme!

 

Denně aktualizovaný přehled  volných míst na letních táborech najdete ZDE: https://brezova.istan.cz/2-letni-tabory-2022.html

 

Přečteno: 838x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS