BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní tábory s koňmi opět táhnou!

Loni jsme touto dobou psali aktualitku o tom, jak mimořádný zájem registrujeme u letních táborů s koňmi. A letos můžeme konstatovat, že zájem o letní dětské tábory s koňmi 2018 loňský rekordní rok dramaticky překonává a to téměř dvojnásobně!

Letní tábory s koňmi jedou!

Dětské tábory s koňmi na Březové jsou každoročně vyprodány mezi prvními. A zcela jistě budou vyprodány i letos, s tím rozdílem, že pravděpodobně podstatně dříve, než v loňském roce. Dá se dokonce předpokládat, že poslední letní tábory s koňmi 2019 by mohly být uzavírány pro plnou obsazenost již v dubnu!

Proč mají naše letní tábory s koňmi takový úspěch?

Málo které letní tábory se u různých provozovatelů liší tak, jako právě dětské tábory s koňmi. Na Březové nabízí dětské tábory s koňmi nejkomplexnější program. Samozřejmě že ve středu pozornosti tohoto tábora jsou koně, jsou to naše vlastní koně a jsou celou dobu přímo na středisku, na našich pastvinách bezprostředně u střediska. Za koníky se tak nikam nedojíždí, jak je tomu u většiny ostatních provozovatelů. Kromě koní si však děti užijí a všechny ostatní programové možnosti, které resort Březová skýtá. Ačkoliv každý rok přidáváme více turnusů tohoto typu letních táborů, stejně je každoročně dříve vyprodáno. Tak neváhejte!

Související odkazy pro letní tábory:

Přečteno: 835x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS