BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní dětské tábory pro starší

Letní dětské tábory pro starší táborníky jsou, alespoň co se programu týče, pomyslnou zlatou kategorií letních táborů STAN. Věk účastníků, který se zde pohybuje od 12-ti do 16 let již umožňuje rozjet zážitkový program naplno a bez kompromisů.

Letní dětské tábory pro starší

Letní dětské tábory pro starší účastníky jsou určeny převážně pro věkovou kategorii 12 - 16 let. Tady už se může projevit zcela naplno nejvýznamnější vlastnost letních táborů STAN - zcela unikátní zážitkový a strhující program, který nemá obdoby.

Letní tábory 2018 pro starší a nejstarší táborníky. Skvělé noční hry a efekty

Nasazení mnoha efektů, velkolepé bitvy na army táborech a středověkých táborek, úžasné zážitky a napětí na adrenalin campech, náročné mise, trvající dlouho do noci, to vše s jedinečným vybavením a v nenapodobitelném prostředí resortu Březová.

Letní tábory pro nejstarší účastníky

Ale co dělat s táborníky, kteří odrostou i věkové kategorii pro starší? Ano, pak tu máme letní tábory pro nejstarší. Jedná se o velmi speciální kategorii letních táborů od 15-ti do 19-ti let. Tato kategorie je určena táborníkům, kteří se nechtějí s přibývajícím věkem vzdát těch luxusních zážitků a skvělého programu, kterých se jim na našich letních táborech dostávalo. Proto v několika tématech pořádáme tábory i pro ně. Zde již hodně pracujeme s tématikou LARP, kdy je dotyčný účastník tábora spolutvůrcem jeho příběhu, hraje roli určité postavy a děj není předem určen. Je to velmi napínavé a stále oblíbenější.

Letní tábory 2018 fantasy sekce

Letní tábory dle věku tvoří systém

Když se podíváte na letní tábory jak je dělíme podle věku a jak na sebe i jednotlivá témata navazují, uvidíte v tom všem systém, který vychází z mimořádné věrnosti táborníků naší značce. Je mnoho táborníků, kteří s námi jezdí i více než deset let. Ano, před deseti lety k nám nastupovali jako pětiletá prťátka, co se bála za tmy vystrčit nos a tajně si stýskala po mamince, dnes jsou to patnáctiletí táborníci, tj. mladí lidé téměř na prahu dospělosti. A STAN je hrdý na to, že jim v každé etapě jejich dětství a dospívání dokázal nabídnou něco skvělého.

Letní tábory 2018 čekají. A samozřejmě i oblíbené army tábory!

Dětské tábory jsou také o skvělém pocitu z dobré práce

Když s námi jezdí táborník tolik let, dává nám to nádherný pocit, že jsme byli jeho volnočasovým, prázdninovým a zážitkovým partnerem po nejhezčí věk jeho života. A tenhle pocit je opravdu krásná odměna za práci.

Přečteno: 4039x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS