BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Dětské tábory STAN očekávají nový rekord

STAN je největším realizátorem letních táborů v České republice. Nestal se jím však díky nějakému zázračnému marketingu, ale díky dosud nevídané kreativitě, poctivosti a serioznosti, se kterou k této krásné práci přistoupil.

"Když jsme před 15-ti lety, nutno s letními tábory začínali, nechtěli jsme být nutně největší, s touto myšlenkou jsme vůbec nepracovali. Ale chtěli jsme být rozhodně nejlepší", říká Jiří Špaček, majitel STANu. "Nutno poznamenat, že všichni v týmu jsme měli už tenkrát dlouhodobé zkušenosti z realizace letních táborů všude možně po republice i mimo ni. Z našich předchozích zkušeností jsme vybrali to nejlepší, ale i tak to bylo jen necelých 40% té celkové představy, kterou jsme si definovali jako nejlepší dětský tábor 21. století" V té době jsme se také velmi intenzivně zabývali zážitkovou pedagogikou, dá se říci že jsme do značné míry byli jejími průkopníky. Hodně jsme také pracovali s dramaturgií, moderními tématy, no a když se toto všechno dalo dohromady, tak už se to těm představám začalo blížit.

Dětské tábory v každém ohledu nejlepší - to je náš cíl

"Přitom si dáváme velmi záležet právě na tom, aby každý z těchto dětských táborů byl v dané tématice ten nejlepší v ČR" Rozdíl mezi tábory SATN a pomyslným "zbytkem světa" se každoročně rapidně zvyšuje. Už třeba co se týče vybavenosti středisek, ve kterých jsou tábory realizovány. "Jen v posledních třech letech investoval do těchto středisek STAN přes 35 milionů Kč, říká Jiří Špaček, který je zároveň investičním ředitelem společnosti.

"Nikdy neopustíme vizi, že naše dětské tábory musí být nejlepší", dodává.

Dětské tábory STAN rostou již 15 let v řadě

A zatímco v prvních letech činnosti se meziroční nárůst pohyboval někde kolem 200 nových táborníků ročně, v posledních dvou letech atakoval meziroční přírůstek číslo 800. A letos by to mělo být ještě více.

Přečteno: 1530x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS