BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Centrum letních táborů 21. století? Ano, to je Březová

Pokrok nezastavíš a tak i letní tábory se mění. A my jsme se rozhodli dělat nejlepší zážitkové tábory pro všechny věkové kategorie táborníků. A je jasné, že k tomu potřebujeme pořádné zázemí. Pojďte si prohlédnout to naše!

Umíte si představit dokonalé zázemí pro dětský letní tábor?

Na začátku všeho bylo před 15-ti lety jedno velmi zanedbané rekreační středisko v nádherné přírodě a vize dělat nejlepší dětské letní tábory, tak dobré, že to změní celý segment této letní dětské rekreace. Pak bylo 15 let tvrdé dřiny. Mezitím se Březová skutečně stala již v roce 2007, tj. čtvrtým rokem po svém "znovuzrození" nejvyhledávajším místem letních táborů v České republice.

Letní tábory pod podsadovým stanem umíme také. Ale neděláme je.

Mnoho rodičů si představí pod pojmem letní tábor řadu podsadových stanů, přístřešek na jídelnu, velká kamna na kterých se vaří a latrínu v lese za táborem. Tvrdíme že to je přežitek? Nikoliv. Tyhle tábory jsou také skvělé, pokud je dělá dobrý organizátor, například skaut. A my takovým táborům fandíme. Rozšiřují pestrost letních táborů a děti na nich zažijí skvělá dobrodružství. Mimochodem, někteří klíčoví členové managementu právě vyrostli na těchto táborech a působili na nich kdysi jako vedoucí. Ale teď jsme si vybrali jinou cestu na nabízíme jiný typ letních táborů na zcela opačném konci spektra. A stejně, jako je skaut zcela jistě nejlepší v táborech zálesáckých, jsme my nejlepší v táborech zážitkových, které vyžadují značné zázemí. A je dobře že existují oba typy letních táborů. My zkrátka děláme tábory zážitkové a prostředí ve kterém je děláme, je designováno přesně pro tyto tábory.

Letní dětské tábory mají o prázdninách exkluzivitu. Celý areál je o prázdninách vyhrazen pouze pro táborníky

Určitě by bylo z finančního hlediska nesmírně lákavé, otevřít Březovou o prázdninách i individuálním turistům, zájem je totiž obrovský. My ale trváme na tom, že o prázdninách patří celý resort Březová výhradně táborníkům. A tak tomu bude i nadále.

Pro rodiny a individuální turisty jsme pak vyhradili soboty během roku. Více se o nabídce pro rodiny a individuální turisty dočtete v "sekci rodiny"

Přečteno: 1848x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS