BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Army letní tábory vystřelí do výšin!

Letní tábory s army tematikou jsou na Březové velice populární a pro rok 2016 projdou velkými změnami! Programové novinky, nábor, výběr a školení nových vedoucích a v neposlední řadě velké investice do vybavení a zázemí potěší všechny příznivce těchto táborů. Podívejte se na nejzásadnější novinku přicházející táborové sezony - ARMYZONU

.

.


ARMYZONA - dokonalé zázemí pro army letní tábory 2016

Na táborovou sezónu v létě 2016 chystáme na Březové pro všechny nadšence do zelené velké překvapení. Army tábory dostanou skvělou novou kulisu, vlastně ne kulisu, plně vybavenou a funkční army zónu v podobě polního tábora, se strážními věžemi, pátracími světlomety, tréninkovou dráhou, kulometnými hnízdy a třešničkou na dortu budou dva bunkry inspirované známými ŘOPíky válečného opevnění naší republiky. A navíc stany i jídelna budou plně vybavené a připravené pro ubytování. Nemusíte mít strach ze zátarasů s ostnatým drátem, které vidíte na obrázku, v tomto případe se samozřejmě jedná o plastovou imitaci.Rozhovor, který vám přiblíží co taková ARMZONA vlastně je

Zaslechl jsem něco o velkých novinkách na budoucích army letních táborech, je to pravda?

Koukám , že tady se nic neutají. Ano, každý rok se snažíme něco nového pro tábory vytvořit a pro letošek je to mimo jiných vychytávek hlavně armyzóna na Březové. Plánovali jsme ji už dlouho a letos se konečně podařilo plány zrealizovat. Chtěli jsme to mít přesně podle svých představ, takže přípravy byly hodně náročné.

Armyzóna? Co si pod tím máme představit?

Jedná se o plně vybavený a funkční polní tábor, disponující velkými vojenskými stany, jídelnou, strážními věžemi a dokonce dvěma řopíky.

Řopíky, to jsem nikdy neslyšel...

Řopíky, jsou malé pevnůstky československého válečného opevnění. Oficiální název je lehké opevnění vz. 37, ale řopíky se jim lidově říkalo už ve třicátých letech, kdy byly budovány. Název dostali podle ŘOP - Ředitelství opevňovacích prací. Ty naše, v armyzóně, budou samozřejmě jen inspirovány těmi původními, i když se samozřejmě snažíme, aby co to jen jde, připomínali ty autentické.

Takže zóna bude kulisa pro army tábory.

Kdepak, to vůbec ne. Nemluvíme tady o žádných divadelních kulisách na oko. Jak sem říkal armyzóna je plně vybavená a funkční polní základna pro trvalou 40-ti člennou posádku. Stany budou vybaveny podlážkou, postelemi a skříňkami na uložení věcí táborníků. Budou také osvětleny. Vedoucí budou ubytováni taky v zóně, v takzvaném důstojnickém stanu. Tm bude mimo jiné dotažen i polní telefon, ze strážních věží, brány a zmíněných řopíků. Také zde bude ovládání táborového rozhlasu a osvětlení tábora. Jídelna bude zařízena pro výdej jídla a stravování. Stejně jako strážní věže budou opatřeny skutečnými světlomety atd. Snažíme se myslet na každý detail. Bude to vojenská základna se vším všudy.

To zní až neuvěřitelně, moc se těšíme!

To my se také těšíme, už aby vše bylo v provozu!Více novinek, které chystáme na army tábory 2016 naleznete v přiloženém čísle časopisu se speciální army přílohou (pro otevření velkého náhledu klikněte na tlačítko "click to read"


Přečteno: 8423x

Galerie fotografií:

Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
   další 
03.jpg201.jpg203.jpg
204.jpg205.jpg7.JPG
91.jpg91ÄŤb.jpg92ÄŤb.jpg
93.jpg93ÄŤb.jpg94.jpg
94ÄŤb.jpg95.jpg96ÄŤb.jpg
97.jpg97ÄŤb.jpg98.jpg
98ÄŤb.jpg99.jpg99ÄŤb.jpg
DSC_4209.JPGDSC_4214.JPGamplion.jpg
an4.jpgann.jpgjidelna.jpg
Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
   další 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS