BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Aktuální informace k letním táborům 2020

Letní tábory budou!  Přinášíme Vám aktuální informace a důležitá sdělení, které budeme postupně doplňovat. Nejdůležitější informace jsou zde již nyní!  Do kdy je nutné letní tábor zaplatit? Jsou ještě volná místa na táborech? Budou nějaké specifické podmínky? Všechny informace najdete na tomto místě.

Jsou ještě volná místa na letních táborech?

Ano, na necelé polovině letních táborů v Resortu Březová jsou ještě volná místa. Jejich aktuální stav nadete v Přehledu letních táborů. Pokud u vybraného tábora svítí "poslední volná místa" nebo "volná místa" je ještě možno se na tábor hlásit. Obecně lze ale říci, že volných míst moc nezbývá, už proto, že letos plánujeme nezaplňovat Resort Březová do poslední postele, abychom si vytvořili prostor pro volnější ubytování a stanovené  hygienické parametry specifické pro letošní sezónu splnili s ještě vyšším standardem, než bude předpisy vyžadován. Chceme mít tábory zkrátka maximálně v klidu, v pohodě, bezpečí a zásadně dát přednost kvalitě před kvantitou. Proto s přihláškou na letní tábor určitě neváhejte.

 

 

Čekali jsme s platbou jak se situace vyvine, do kdy je nutné tábor zaplatit?

 

Posečkání s platbou jsme umožnili více než stovce rodičů. V tuto chvíli vám sdělujeme, že posečkanou platbu za tábor je nutné provést do pátku 29. května 2020. Během doby, kdy jsme s platbami posečkávali se totiž o tábory začaly zajímat mnozí další zájemci. U táborá, které již byly pro plnou kapacitu uzavřeny, tak čeká několik náhradníků. Těmto zájemcům - náhradníkům na obsazené turnusy -  zároveň sdělujeme, ať pečlivě sledují náš web, konkrétně aktuální stav volných míst na našich letních táborech. Aktualizujeme ho každý den.

 

Budou nějaké specifické podmínky pro letošní tábory?

Požadavky ze strany hygieny se týkají především nás pořadatelů a my je zajisté bezezbytku splníme. Dokonce počítáme s nějakými nadstandardními kroky, např. jsme se rozhodli nevyužít letos plnou kapacitu našeho resortu, abychom mohli ubytování více rozvolnit. Pokud vyvstanou nějaké další specifické požadavky, budou všichni rodiče našich táborníků v dostatečném předstihu informováni. V tuto chvíli například víme, že bude potřeba specifické potvrzení o bezinfekčnosti, naopak test na COVID19 podle sdělení hygieny i epidemiologů požadován nebude. Ale nemusíte se obávat, veškeré informace se k vám dostanou včas.

 

Informace o svozech na letní tábory

Informace o svozech na letní tábory (pro táborníky, kteří je chtějí využít) budou zveřejněny nejpozději 10. června.

  

Další časté dotazy a odpovědi budeme postupně doplňovat. K dispozici jsme Vám na mailu info@istan.cz, pište kdykoliv, nebo na tel 777 832 734, volejte prosíme v pracovních dnech od 8.00 do 16.00. Nejčastější dotazy a odpovědi na ně samozřejmě opět zveřejníme zde, nebo na našich FCB stránkách.

 

Děkujeme za důvěru a trpělivost!

Vážení rodiče, chceme Vám na tomto místě poděkovat za Vaši důvěru a trpělivost. Během dvou měsíců epidemie se z našich táborů odhlásilo pouze 28 dětí. Z toho je patrné, jak moc vám a vašim dětem na našich táborech záleží a my jsme rádi, že to dopadlo dobře. Uděláme maximum pro to, aby tábory i v tomto poněkud divokém roce byly po programové stránce naprosto skvělé a samozřejmě maximálně bezpečné. Velmi si vaší důvěry ceníme a uděláme pro ni víc, než bude předpisy vyžadováno.

 

 

Těšíme se na Vás!

 

Přečteno: 5865x

Galerie fotografií:

DSC_1394 - kopie.jpgDSC_2868.JPGDSC_8808_09_10.jpg
DSC_8817_8_9.jpgDSC_8832_3_4.jpgDSC_8863.jpg
DSC_8876.jpgDSC_9044.jpgDSC_9063.jpg
DSC_9071.jpgDSC_9072.jpgDSC_9075.jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS