BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Koně na Březové

Od srpna 2014 máme pro všechny návštěvníky Březové jednu specialitku, kterou jsou noví obyvatelé louky před střediskem. Jedná se o stádečko koníků, se kterými se setkáte jak ve školních programech, tak i na letních táborech. Mimoto je možné se přihlásit do jezdeckého kroužku a za koníky dojíždět pravidelně, či se můžete o víkendu na Březovou vydat s rodinou a kromě zážitkových aktivit, které středisko nabízí, si můžete domluvit i ježdění na koních!


Naši koně

Stručný popisek koní, se kterými se na Březové setkáte během táborů, některých školních programů, či v jezdeckém kroužku

Tábory s koňmi

Žhavá novinka na Březové pro léto 2017. Posílili jsme táborový tým o krásné hnědé koně a jedno roztomilého poníka.Vybírejte ze skvělých tematických táborů pro malé i velké táborníky.

Koně ve školních programech

Koně se - jako nová specialitka - objevují i ve vybraných školních programech od jara až do podzimu, těšit se na ně můžete v programech: Amazing race, Strážce buše, Insignia plus, Pandora plus a Adventure

Jezdecký kroužek

Březová je tu pro děti celoročně. Jezdecký kroužek navazuje na dětské tábory a znovu bude probíhat ve školním roce dvakrát týdně.
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS