BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Aktivity v Outdoor Resortu Březová

Resort Březová je nejvybavenějším resortem pro pobyty dětí, škol a mládeže v České republice. Nabízí nepřeberné množství zážitkových, dobrodružných, adrenalinových, ale i relaxačních aktivit. Zde vám představíme ty nejdůležitější.


Vysokolanový park

Sahající až do výšky 13 metrů, s několika okruhy v různé výšce i různých obtížností, kde se vyřádí na lehčím okruhu i mladší děti. Některé překážky vás pobaví, některé zaujmou, některé vám dají zabrat, ale všechny překvapí svou zábavností! Vydejte se do výšin lanového centra!

Free fall

Zážitek ve vás zůstane ještě opravdu dlouho! Skočit z 15 metrů vysokého patra věže chce notnou dávku odhodlání, avšak bezpečně jištěný volný pád vám v hlavě utkví ještě na dlouho!

Démonická lanovka

3...2...1... TEĎ! Skočíte do prázdna, vyrážíte vstříc jízdě na ocelovém laně, které končí v rybníku, tam končí i vaše jízda při odeznívajícím výkřiku. Kladky sviští po laně překvapivě rychle, čehož si zajisté všimnete. Pak už jen chvilku počkáte, až vás z vody vytáhne posádka raftu a vysadí vás na břehu. Jedna z TOP atrakcí resortu!

Armygame

Nový herní systém obdobný jako lasergame, tento však využívá infračervený paprsek. Máte rádi airsoft a paintball? Tak to vás armygame nadchne! Nebolí to, nezašpiníte se a zbraň vám dává různé informace o počtu zabitých, či zbývajících nábojů. Existuje mnoho herních variant, takže se připravte, za chvíli začne hra!

Koně

Stádo koní na Březové se každým rokem rozrůstá, koně potkáte ve školních programech i během letních táborů. Využijte jedinečnou možnost a zrelaxujte tělo během jízdy na koňském hřbetu! Jsme tu pro úplné začátečníky, kteří na koni ještě nikdy neseděli, stejně jako pro pokročilé. A koně dávají Březové tu správnou romantickou atmosféru a styl.

Bungee-trampolíny

Trampolínu má doma hodně dětí, v čem je ta bungee trampolína jiná? Především je mnohem větší. A to není vše. Díky konstrukci, na které jsou připevněná gumolana, která se na úvazek přidávají dle váhy dítěte, umožňuje na trampolíně dělat opravdu psí kusy aniž by hrozilo vyskočení z trampolíny ven. Navíc díky průtažnosti gumolan děti skáčou mnohem výše než na obyčejné trampolíně. A tak jsou možná salta dopředu, dozadu a i několik salt za sebou! 

Lukostřelba

Nevěříte, že je střelba z luku zážitkovou aktivitou? Ale ano! Chvíle plná míření a plné koncentrace než vypustíte šíp směrem k terčovnici... Navíc zde hodně dětí objeví svůj doposud nepoznaný talent právě pro tuto aktivitu!

Týmpark

Několik atrakcí, pro jejichž překonání je potřeba celé třídy, jedna je vypečenější než druhá a chce to hodně spolupráce, odhodlání a společných sil projít všemi z nich úspěšně.

Lezecké stěny

Lezení není jen zážitkovou aktivitou, ale je to skvělý sport pro zjištění vaší fyzické kondice, koordinace pohybů a trochu toho vzrušení při překonávání výšky! V  Resortu Březová máte skvělou možnost podívat se tomuto sportu na zoubek, vyzkoušet jej a třeba mu i zcela propadnout! A naše lezecké stěny jsou skutečně unikátní! Najdete tu stěny v imitaci pískovcových a vápencových skal, stejně jako středověkou lezeckou stěnu, jedinou svého druhu v ČR.

Rafty

Vyřádit se během teplých jarních či letních dní na rybníku, to ocení všichni návštěvníci Březové! Když je to ještě spojeno s herním úkolem, tak si i při pádlování dáte trochu do těla a užijete spoustu zábavy!

Paintball

Na rozdíl od airsoftu - při paintballu jde každý zásah vidět už z daleka, velký barevný flek způsobený potravinářským barvivem obsaženým v paintballových kuličkách je nepopiratelným důkazem zásahu! A nehrajeme jen tak na louce nebo v lese, mámu tu totiž nádhernou paintballovou arénu.

Sherwood

Pro děti do 12 let je v Resortu Březová připraven zbojnický zámek Sherwood! Úžasná 5-ti patrová stavba, kde žijí nejrůznější bytosti a plní se mnohé interaktivní úkoly. Staň se zbojnickým učedníkem i ty!

Večerní programy

Večerní programy na Březové nabízí široké spektrum připravených aktivit. Můžete se těšit na diskotéku, promítání filmu, či ohňovou show, mnoho našich atrakcí je také osvětlených a můžete je zažít i v noci, kdy je vše ještě strašidelnější a napínavější!

Noční hry

V některých programech je i standardně řazená noční hra a věřte, že pro mnohé děti to bude jeden z nejsilnějších zážitků! Těšíte se? V nabídce máme několik typů nočních her, od dobrodružných až po velmi strašidelné.

Pirátské ostrovy

Pirátská vesnice - obrovský a unikátní komplex prolézaček, dřevěných domečků, veliké pirátské tvrze, síťových mostů a tunelů. Část je umístěna na souši, část přímo nad hladinou rybníka. Můžete prolézat celé hodiny jen tak, nebo zajít do domu starého piráta, poslechnout si jeho příběh a zahrát si napínavou interaktivní hru.

Bungee running

Gumolana mají i jiné využití než an trampolínách, oblíbenou aktivitou je bungee running, kdy máte lana připevněná za úvazek a snažíte se je přeprat tak, aby vás pustila co nejdále - kdo je přetáhne na největší vzdálenost? Třeba to vůbec nebude ten nejsilnější, i technika zde hraje významnou roli!

LARP

Pojďte si vyzkoušet boj s měkčenými zbraněmi! Meče, štíty, dýky - kdo bude mít lepší strategii a dobije dřevěnou tvrz rychleji? Prostředí stanového ležení a dřevěné tvrze působí magicky na všechny účastníky středověkých programů!

Jákobův žebřík

Aktivita, kterou jednotlivec zvládne jen těžko, pomozte si ve dvojici vydrápat se po obrovském žebříku do několika metrů - celou dobu jste jištěni! Jedna z nejoblíbenějších týmových her v našem resortu!

Airsoft

Oblíbená hra, která prověří mušku, taktiku a odvahu všech hráčů! Povinností jsou ochranné brýle nebo masky, které vám zapůjčíme a můžete vyrazit na misi! Budete se cítit jako člen speciální jednotky!

Čtyřkolky

Vyrazit na jízdu kolem střediska na elektrických čtyřkolkách - tohle milují všechny děti! Omezená rychlost čtyřkolek, stejně jako veškeré bezpečnostní opatření dělají ze čtyřkolek skvělou a nezapomenutelnou aktivitu!

Strašidelná věž Karlštejn

V roce 2018 vybudovaná interaktivní strašidelná věž plná bubáků a veškerých ďasů, přes které musíte projít, abyste se dostali do bohaté královské klenotnice! Začíná se mučírnou v přízemí, pokračuje se přes poschodí démonů až do velké kaple ve třetím patře. To však ještě zdaleka není konec, musíte ještě do podkroví a odtud teprve do klenotnice. A abychom nezapomněli, vstupní heslo do této strašidelné věže musíte nejdříve získat na středověké stezce v oblacích, kde vystoupáte až do výšky 14-ti metrů!

Nottingham a vzduchová trampolína

Obrovské venkovní dětské hřiště ve tvaru středověkého hradu, se skluzavkami a různými překážkami, na kterých mohou děti řádit třeba i po programu, navíc je hned vedle maxi vzduchová trampolína, tudíž zábava na celý večer je zaručena! Na vzduchové trampolíně můžete dovádět dokud vám budou síly stačit.  

Zakleté město

Vstup do jeskyně, kde bydlí stará čarodějnice. Ta ti odvypráví příběh o prokletí, které navždy uspalo zakleté město. Také ti napoví, jak tuto kletbu zlomit. Pak už se vydáš do zakletého města. Procházíš kolem jeho zkamenělých obyvatel, kolem prázdných obydlí a hledáš kouzelné přísady, které by mohly na tuto kletbu zabrat. Každou minutu ti zvon z kostelní věže dá připomenout, že tvůj čas neúprosně běží...

Strašidelné muzeum

Potřebuješ získat kámen mudrců, který skrývá nejlépe střežené muzeum světa. Trezor, ve kterém se kámen mudrců nachází, je až na samém konci muzea. A muzeum je pořádně střeženo. Musíš se tedy proplétat spoustou laserových paprsků a překonat i další tajná zabezpečovací zařízení. Ne, není to vůbec jednoduché a další potíž je v tom, že tento kámen mudrců způsobil, že mnohé exponáty v muzeu ožívají. Troufneš si? Čas neúprosně běží a nástrahy jsou všude kolem!

 

 

Galerie fotografií:

resort brezova 01.JPGresort brezova 02.jpgresort brezova 03.jpg
resort brezova 04.jpgresort brezova 05.jpgresort brezova 06.jpg
resort brezova 07.JPGresort brezova 08.jpgresort brezova 09.jpg
resort brezova 10.jpgresort brezova 11.JPGresort brezova 12.JPG
resort brezova 13.jpgresort brezova 14.JPGresort brezova 15.jpg
resort brezova 16.jpgresort brezova 17.jpgresort brezova 18.jpg
resort brezova 19.jpgresort brezova 20.jpgresort brezova 21.JPG
resort brezova 22.jpgresort brezova 23.jpgresort brezova 24.jpg
resort brezova 26.jpgresort brezova 27.jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS