BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Zahraník/zahradnice

.

.

.

..

.

.

Do svého týmu hledáme na sezónu také zahradníka či zahradnici, kteří se nám budou starat o zeleň v našem resortu. A jako že jí máme, ale díky ní, je na Březové tak krásně zeleně a příjemně a přijíždějící jen žasnou. Oč se tedy jedná?

  • Jde zejména o starost o okrasné části resortu, pletí plevele, zalévání, péče o trávník (zalévání, sekání), péče o rostlé květiny i květiny v květináčích.
  • Práce je vhodná pro aktivní osoby v důchodovém věku, kteří mají rádi přírodu, amatérské zahrádkáře, kteří zahrádkaření i trochu rozumí a baví je a budou se nám o naši "zahradu" starat stejně jako o svoji vlastní. Možné chodit i v páru, např. partnerský pár muž a žena. Muž se může věnovat sekání trávy, pomocí se dřevem, žena spíše těm okrasným částem.
  • Pracovní nasazení je dle domluvy - může se jednat o práci dvakrát týdne, třikrát týdně či čtyřikrát týdně. Je to na domluvě, o tom, koho z vás najdeme a jak nám to bude vyhovovat. Nicméně nějakou určitou pravidelnost bychom rádi měli. Jedná se o práci sezónní, tj. od 1.4. do 31.10. 2019.
  • Jedná se o práci v krásném prostředí plném mladých lidí, prostředí, které naplňuje pozitivní energií, "daleko" od města, uprostřed přírody. Určitě si také můžete vyzkoušet aktivity, které náš resort nabízí.
  • Odměnou je 90 Kč čistého/hodina a možná strava na středisku.

Místo výkonu práce: Outdoor Resort Březová, Rokytnice n. Rokytnou 675 25, www.resortbrezova.cz

Těšíme se na spolupráci


Za tým STAN
Ing. Lucie Vejtasová, tel. 777 832 734, email: info@istan.cz
Outdoor aliance s.r.o., IC:28594207

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS