BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Třídní teambuildingy

Na rozdíl od adaptačního kurzu, který se pořádá na začátku školního roku pro úplně nový kolektiv, třídní teambuilding můžete se třídou zažít po celý rok. Jde o programy zaměřeny na prevenci rizikového chování jako je šikana.

Syndrom rizikového chování dospívajících, č. j.: 29566/2014-1-689
Primární prevence v podmínkách školy, č. j.: 33413/2013-1-667
Autorita v pedagogickém procesu, č. j.: 33413/2013-1-667
Modelové situace, supervize v pedagogické praxi, č. j.: 33413/2013-1-667
Pedagogická komunita a další nástroje práce se školní třídou, č. j.: 33413/2013-1-667

Tvořit kolektiv zážitkem je moderní metoda adaptačních kurzů. Inspirovali jsme se v zahraničí, promítli ji do našich programů a máme skvělé výsledky. Podívejte se na aktivity, které Vám pomohou tvořit zdravou třídu.

Význam adrenalinových zážitkových aktivit pro třídní teambuilding

Součástí programu TÝM a TÝM Plus jsou kromě seznamovacích her i outdoorové speciality jako například vysoká lana, bungee trampolína, paintball a podobně. Právě aktivity, při nichž prudce stoupá hladina adrenalinu, hrají při teambuildingu poměrně významnou roli. Mnozí sáhnou až na dno svých sil (samozřejmě bezpečně), ať už fyzických nebo psychických. Projevuje se zde pravá povaha jednotlivců, schopnosti a vlastnosti, o nichž mnozí neměli doposud ani tušení. Někteří překonají sami sebe, svůj strach, své obavy, jiní si možná budou muset připustit, že na něco prostě nemají. V deseti metrech nad zemí, když se díváte pod sebe a třesou se vám kolena, se stírají všechny rozdíly - sociální, fyzické, věkové…. Tady nehraje roli, zda má někdo značkové oblečení, nebo nejnovější model mobilu. Ale kolik v sobě najdou odvahy, pokory, trpělivosti a odhodlání.

Prevence na třídním teambuildingu

Součástí tohoto programu je také prevence šikany. Šikana je slovo, které v posledních letech slyšíme stále častěji. Přesto ho mnozí používají, aniž znají jeho opravdový význam. Naším cílem je seznámit žáky s touto problematikou. Vysvětlit si, co je a co není šikana, jak se jí bránit, jak jí předcházet, ale hlavně, jak ji řešit. Tento tematický blok vždy dopředu konzultujeme s pedagogem.

 

TÝM

Cílem obou programů je ukázat žákům, že každý jeden z nich je pro skupinu stejně důležitý a že teprve jako celek jsou opravdu silní. Tým je základní varianta program Tým PLUS je doplněn o další moderní aktivity. Ceny programů na rok 2016 ...

TÝM PLUS

Cílem obou programů je ukázat žákům, že každý jeden z nich je pro skupinu stejně důležitý a že teprve jako celek jsou opravdu silní. Tým je základní varianta program Tým PLUS je doplněn o další moderní aktivity. Ceny programů na rok 2016 ...
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS