BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Pro NNO a skupiny

Ozdravné pobyty, soustředění, zážitkové dny či letní tábory, to jsou nejoblíbenější pobyty skupin, sportovních klubů, spolků a neziskových organizací. Hledáte-li místo kam vyrazit na jednodenní výlet nebo několikadenní tábor, Outdoor Resort Březová je místem, které vás zajisté osloví širokou nabídkou aktivit a komfortním zázemím.

Pro koho je Outdoor Resort Březová vhodný?

Pro všechny skupiny, zájmové kroužky, sportovní kluby, spolky a jiné organizace, které hledají:

1. Zázemí pro svoji akci - Březová nabízí komfortní a stylové ubytování, samozřejmostí je zajištění stravy na akci dle požadavků ,se širokým zázemím střediska můžete využít celou škálu neobyčejných aktivit. My vám tedy poskytneme veškeré zázemí a vy si akci zrealizujete sami. Vše v areálu je zrekonstruované nebo nově vystavěné! K dispozici jsou prostory pro sport i tanec, zastřešené prostory pro nepřízeň počasí, ohniště pro večerní posezení, bazén a rybník pro vodní radovánky, ale i místa vhodná na promítání, přednášky a další podobné aktivity. Vybrat si pak můžete z jednotlivých zážitkových aktivit, které byste chtěli do programu zařadit a pro které vám poskytneme kompetentního a školeného specialistu.

2. Komplexní realizaci akce - Můžete využít i variantu, že vám celou akci připravíme i zrealizujeme. Po předchozí domluvě jsme schopni připravit několikahodinový i několikadenní pobyt. Ať se jedná o malé děti na půldenním výletu nebo o 100 náctiletých na táboře. Vše v režii našich instruktorů.

.

Akce pro děti a mládež realizujeme celoročně, jsme schopni zajistit prakticky jakýkoli pobyt s programem i bez něj, pro děti od 4 let. Se sportovním, adrenalinovým či příběhovým zaměřením. Můžete přijít se svým námětem, nebo vybrat z našich připravených programů (ať již školních nebo táborových)

Z jakých speciálních aktivit můžete pro vaši akci vybírat?

→ lanové centrum

→ lezecké stěny

→ free fall

→ démonická lanovka

→ rafty

→ armygame

→ paintball

→ airsoft

→ jízda na koních

→ lukostřelba

→ týmpark

→ nízká lana

→ bungee trampolíny

→ bungee running

→ elektrické čtyřkolky

→ Pohádková cesta

→ dřevěná pevnost (+dobývací stroje atd.)

→ diskotéka a ohňová show

→ promítání

→ zážitková věž Pandora

→ herní věž pro mladší děti

Kontaktujte nás!

Jsme připraveni zrealizovat akci dle vašeho přání a požadavků, pokud máte zájem o jakékoli informace, můžete se na nás obrátit přes poptávkový formulář "ZDE" , případně využít e-mail info@istan.cz nebo tel. 777 832 734. Samozřejmě si můžete po domluvě přijet celý areál prohlédnout!

 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS