BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní dětský tábor Stronghold Germáni

Tento tábor není jen o bitvách. Naučíme se životu v táboře, jak se o něj starat a jak přežít. Vyzkoušíme si některá řemesla, povíme si o životě v dobách antiky a podíváme se na vybavení a oblečení lidí v této době.

Po loňském úspěchu se tábor Stronghold Germáni vrací i v roce 2016 a společně s ostatními turnusy oslavíme již 10. rok Strongholdů na Březové. A že to bude jízda! Minulý rok se Germánům podařilo ubránit své území za pomoci vlastnoručně postaveného opevnění, ruční balisty a dokonce i pojízdného beranidla. Tento rok to však budou mít mnohem těžší. Římané jistě posílí své řady o další dobrovolníky a vrátí se s mnohem pokročilejší technikou než dříve. Vše bude záležet jen na Vaší schopnosti postavit vlastní opevnění a to ubránit. Válka o Germánii propuká…

.

O čem je tento dětský tábor?

Stronghold Germáni je o něco jiný, než všechny ostatní tábory z rodiny Strongholdů. V první řadě tím, že všichni táborníci spí v historickém stanovém ležení. Ničeho se nebojte, postele jsou zde zařízeny a stany poskytují dostatek prostoru pro život v táboře. Kromě těch nejdrsnějších bitev s nejstaršími účastníky našich táborů Vás také čeká právě onen život v historickém ležení. Příprava ohniště, shánění dříví, společné snídaně, vaření vlastního jídla,... to jsou jen střípky z každodenního života Germánů. Pokud chceš tuto atmosféru okusit na vlastní kůži ve výborném kolektivu, neváhej a přihlas se!

.

Tak jako loni opět očekáváme partu lidí v těch nejlepších kostýmech, zbraně máme k zapůjčení, včetně parádních štítů vyrobených právě táborníky Germánů. Pokud sháníš rady co a jak vyrobit, rozhodně navštiv naši Facebookovou stránku, kde ti naši milý vedoucí rádi poradí, případně můžeš dostat radu i od zkušenějších táborníků.

.

Pro letošek jsme se ještě rozhodli pro jednu změnu a tou je prodloužení tábora na celých 10 dní! 10 dní plných akce, během kterých si užiješ opravdovou bitevní vřavu a dostaneš možnost si společně se svými kamarády zkusit postavit vlastní opevněný tábor, který musí vydržet nápor obléhání. K tomu navrch máme připraveno několik překvapení, kterým naplno oslavíme 10 výročí. No prostě 10 je naše šťastné číslo, takže neváhej, počet míst je omezený!

.

Pokud vás tento tábor zaujal, můžete se přihlásit ZDE


Termín 21. - 30. 8. 2016
Cena 4750,-
Věk 14-19 let
Věková tolerance + / - 1 rok OBSAZENO!!!

Související odkazy

Vaší pozornosti doporučujeme následující odkazy:


 

Galerie fotografií:

Strong Saladin (1).jpgStrong Saladin (10).jpgStrong Saladin (11).jpg
Strong Saladin (12).jpgStrong Saladin (13).jpgStrong Saladin (14).jpg
Strong Saladin (15).jpgStrong Saladin (16).jpgStrong Saladin (17).jpg
Strong Saladin (18).jpgStrong Saladin (19).jpgStrong Saladin (2).jpg
Strong Saladin (3).jpgStrong Saladin (4).jpgStrong Saladin (5).jpg
Strong Saladin (6).jpgStrong Saladin (7).jpgStrong Saladin (8).jpg
Strong Saladin (9).jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS