BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Dětský tábor Stronghold Král Severu

Novinka pro táborové léto 2019! Letní dětské tábory Stronghold u nás mají tradici již přes 12 let a stále se drží původní myšlenky - vytvořit tu nejlepší středověkou atmosféru, jakou můžeš v létě zažít. Opevněná ležení, historické stany, pevnost s hospodou, dělo, obrovské bitvy o více než 100 bojovnících - to vše u nás zažiješ. Letos navíc startujeme úplně novou příběhovou linii, která se bude točit okolo Vikingů, severských zemí a jejich mytologie. Tak neváhej a staň se hrdým Strongholďákem i ty!


Z minulých let...

Poté, co jsme se vypořádali se zkázou Zemí Růží, osvobodili zajaté obyvatele a pod zástavou nových království, která povstala k ochraně našich zemí proti nájezdným Germánům musíme psát novou kroniku. Nyní se naše obyvatelstvo neustále rozrůstá, naše ekonomika pracuje na plné obrátky a jediné, co nás nyní brzdí, je nedostatek prostoru. Pokud se chceme udržet před našimi nepřáteli, je třeba, abychom vyslali expedice do vzdálených zemí a začali zabírat území pro náš lid.

Proslýchá se také, že církev ustavičně pátrá po nějakém vzácném artefaktu, který by se měl nalézat v severních zemích. Měli bychom se tedy vydat tímto směrem a pokusit se získat náskok v obou těchto závodech? A co, až dojde na setkání s místními, kteří jsou dle legend neporazitelnými válečníky? Nezbývá, než to zjistit na vlastní pěst…

Letní dětské tábory Stronghold

Pokud tě zajímá středověk, tak jakýkoliv ze Strongholdových letních táborů si rozhodně užiješ. Bitvy, kterých se účastní desítky bojovníků, dobývání pevností, lukostřelba, politické střety, soudní spory a mnoho dalšího. Nevybral/a sis? V tom případě můžeš se zajímavým nápadem přijít i ty, jakožto obyvatel zemí Stronghold, tvůj hlas má totiž značnou váhu! Dětské tábory Stronghold jsou živoucím světem, ve kterém můžeš svými činy změnit děj a příběh a ve kterém má každé království volnou ruku v důležitých rozhodnutích o vlastním státním zřízení, ekonomice, politice a dalších.

Pro koho je letní tábor?

Pro všechny, kdo mají rádi středověké téma, chtějí si na vlastní kůži vyzkoušet mnohé ze života v tomto období a na vlastní kůži zažít žár bitevní vřavy. Rozhodně nemusíš mít vlastní zbraň, ani s nějakou umět zacházet, vše ti půjčíme a naučíme. Rozhodně je dobré přijet alespoň se základním kostýmem, ale i ten ti můžeme za poplatek zapůjčit na celou dobu tábora.

O čem bude letošní ročník?

Jak již úvodní příběh a samotný název letního tábora naznačuje, letos se vydáme směrem na sever, kde se střetneme s místní kulturou a duchovním přesvědčením obyvatel. Čeká nás správa domovských území, náročná logistika, kdy bude třeba zásobovat armádu na velkou vzdálenost a zároveň snaha zabrat co nejvíce území pro naše království. V cestě nám budou stát obyvatelé těchto vzdálených zemí, stejně jako naši staří známí sousedé ze zemí Stronghold. Církev má v této oblasti také své plány a dá se tak očekávat i nějaký střet našich cest. Kdo nakonec zvítězí?


Rádi bychom upozornili, že vzhledem k náročnosti programu je letní dětský tábor doporučen jen pro děti starší 13 let!


Na letním dobrodružném táboře Stronghold máte možnost zapůjčení originálního kostýmu - varkoče z naší vlastní dílny (200 Kč turnus/táborník). Rezervace kostýmu je nutná předem na emailu brezova@istan.cz.


Pokud tě zajímají další fotky z předchozích ročníků, případně se chceš dozvědět o všech novinkách, které se na letošní rok chystají, tak sleduj naše Facebookové stránky:

https://www.facebook.com/brezova.stronghold.camp/?ref=bookmarks


LETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
Stronghold Král Severu 29.6.-8.7. 2019 13-19 let 5980,-

VOLNÁ MÍSTA


Věková tolerance účastníků: +/-1 rok


Objednávka tábora: ZDE

Svozová doprava: Praha, Brno

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz


.

Související odkazy, které doporučujeme vaší pozornosti:

  • Jste mladší a přesto chcete jet na úžasný letní tábor Stronghold? Pak doporučujeme vaší pozornosti tábor tábor Stronghold Tajemná tvrz.

 

Galerie fotografií:

Další fotografie: 
 1 
 2 
   další 
cerna ruze_2017 (1).JPGcerna ruze_2017 (10).JPGcerna ruze_2017 (11).JPG
cerna ruze_2017 (12).JPGcerna ruze_2017 (13).JPGcerna ruze_2017 (14).JPG
cerna ruze_2017 (15).JPGcerna ruze_2017 (16).JPGcerna ruze_2017 (17).JPG
cerna ruze_2017 (18).JPGcerna ruze_2017 (19).JPGcerna ruze_2017 (2).JPG
cerna ruze_2017 (20).JPGcerna ruze_2017 (21).JPGcerna ruze_2017 (22).JPG
cerna ruze_2017 (23).JPGcerna ruze_2017 (24).JPGcerna ruze_2017 (25).JPG
cerna ruze_2017 (26).JPGcerna ruze_2017 (27).JPGcerna ruze_2017 (28).JPG
cerna ruze_2017 (29).JPGcerna ruze_2017 (3).JPGcerna ruze_2017 (30).JPG
cerna ruze_2017 (4).JPGcerna ruze_2017 (5).JPGcerna ruze_2017 (6).JPG
Další fotografie: 
 1 
 2 
   další 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS