BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Dětský letní tábor Star Wars

Letní tábor s prvky LARPu, kde děti zažijí epické bitvy s bezpečnými replikami zbraní stylizovaných do vzhledu světelných mečů. Budou prozkoumávat galaxii, taktizovat, jednat se svými soupeři i spojenci a prožívat nezapomenutelná dobrodružství. To vše v prostředí oblíbené sci-fi ságy Star Wars.


Letní tábor Star Wars

Můžete se těšit na originální program plný akce a napětí, ve kterém budete moci popustit uzdu své fantazie. Čekají na vás napínavé závody kluzáků (vznášedla si každý tým sám navrhne a sestaví), tematické bitvy a souboje, ve kterých ukážete, co ve vás opravdu je.

Budete mít příležitost ponořit se do tajů síly a společně čelit novým výzvám. Vžijete se do rolí pašeráků, pilotů, obchodníků, válečníků, diplomatů a spousty dalších. Stanete se součástí epického příběhu, který sami utváříte každým svým rozhodnutím. Nechť vás provází síla…

Příběh dětského tábora

Záznam Kdysi dávno, v předaleké galaxii...

Věk Jediů je u konce. Impérium si pod hrůzovládou císaře Palpatina podmanilo téměř celou galaxii. To však neplatí pro malé, ale rušné městečko Wapiti Station na džunglí pokrytém měsíci Yavin IV. Tento měsíc obíhající kolem rudého plynného obra Yavin leží až na samém okraji dosud známé civilizace.

Přestože impérium ještě nevrhlo svůj stín takhle daleko, o bezpráví zde není nouze. Zločinecký kartel Black Sun využil situace, když Jediové jako ochránci míru ustoupili do pozadí, a ovládl Wapiti point. Část nespokojených obyvatel utvořila tajný odboj.

Situace ve městě je napjatá. To však nebrání dobrodruhům a pašerákům ze všech koutů galaxie, aby se do Wapiti Station slétali. Lákají je neprozkoumané ruiny starých jedijských chrámů v okolních džunglích, údajně skrývající poklady a nejrůznější tajemství. Tyto šílence neodradí ani nebezpečí místní mimozemské fauny a flory.

Mladí piloti zase chtějí získat slávu v nechvalně proslulém závodě kluzáků, tak nebezpečném, že ho zakázali na většině planet. V neposlední řadě je Yavin IV místem nájemních lovců, kantýn, pazaaku - oblíbené karetní hry, obchodníků, kriminálníků, ale i těch, kdo prchají před Impériem a nutno dodat, že někteří z nich toho ví až podezřele mnoho o tajemné síle…


Zpravodajství z letního tábora Star-Wars

Veškeré pořízené fotografie, videa, včetně online zpravodajství z letního tábora naleznete na Facebook stránkách ZDE.LETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
Star-Wars 14.7.-20.7. 2019 12-18 let 4890,-

OBSAZENO


Věková tolerance účastníků: +1 rokObjednávka tábora: ZDE

Svozová doprava: Praha, Brno

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz 

Galerie fotografií:

star war_2018 (1).jpgstar war_2018 (10).jpgstar war_2018 (11).jpg
star war_2018 (12).jpgstar war_2018 (13).jpgstar war_2018 (14).JPG
star war_2018 (15).JPGstar war_2018 (16).jpgstar war_2018 (17).jpg
star war_2018 (18).jpgstar war_2018 (19).jpgstar war_2018 (2).jpg
star war_2018 (20).JPGstar war_2018 (21).JPGstar war_2018 (3).jpg
star war_2018 (4).JPGstar war_2018 (5).jpgstar war_2018 (6).jpg
star war_2018 (7).jpgstar war_2018 (8).jpgstar war_2018 (9).jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS