BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Spider Academy


10-denní adrenalin camp ve vzduchu! Pro všechny co mají rádi adrenalin v podobě lezení a překonávání překážek ve vzduchu s jištěním a nemusejí aktivity na vodě či zemi. Adrenalinové zážitky v lanovém centru, na stěně, věži, skále...


Lezecký adrenalin na letním táboře Spider Academy!

Spider academy je táborem určeným zejména pro milovníky lezení, napětí, dobrodružství a samozřejmě, jak již název napovídá, adrenalinových zážitků. V Březové se můžeš těšit na nové lanové překážky a mosty, které slezeme, stejně tak lezecké stěny odspoda nahoru a shora dolů, možná i zleva doprava. Dále tu máme v záloze trapézák, slaňováníčko, lanovky, bedničky do nebes, skoky na lanech a hromadu dalších vypečeností, kde se mnohým bude z výšky tajit dech.

A protože lezení není stereotypním opakováním nacvičených pohybů, ale tvořivou činností, kdy každý pohyb je něčím nový, kreativní, kdy a lezecký pohyb je především založen na řešení problému, rozložení váhy a vlastních sil, tak se v létě dozvíš o správné taktice pohybu, včetně bezpečnosti a jištění v různých lezeckých terénech, ale také si vše samozřejmě vyzkoušíš.

Stejně tak různé způsoby jištění, správné zapínání sedacího úvazku, navázání "dvojité osmy", stejně tak správné založení jištění pomocí ATC či HMS. Naučíme Tě správné komunikaci při lezení odspodu, ale při dobírání spolulezce ve vrcholu. A jako správného a zkušeného lezce Tě nemine teorie druhů lan, jejich značek a způsob propínání jistících bodů, stejně tak čím je lano tvořena, nebo jak se pozná jeho opotřebení.

Samozřejmostí je 100% bezpečnost u všech aktivit a specializovaní instruktoři, kteří jsou mistry v těchto oborech a proč se nenechat povést světem lezení, skákání, slaňování a dalšími, právě mistry?


Zpravodajství z letního tábora Spider Academy

Veškeré pořízené fotografie, videa, včetně online zpravodajství z letního adrenalinového tábora naleznete na Facebook stránkách Adrenalin campu Březová ZDE.LETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
Spider Academy I. 22.7.-31.7. 2017 14-19 let 5390,-

OBSAZENO

Spider Academy II. 12.8.-21.8. 2017 14-19 let 5390,-

POSLEDNÍ MÍSTA


Věková tolerance účastníků: +1 rokObjednávka tábora: ZDE

Svozová doprava: Praha, Brno, Třebíč

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz


 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS