BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní tábor pro nejmenší Kačerov - Příběhy z Březové

Strýček Skrblík a jeho tři synovci Dulík, Bubík a Kulík. Kdo by neznal tyto roztomilé kačery z Kačerova, že? Když náš hodný, ale lakomý milionář strýček Skrblík zrovna nestřeží své peníze před zákeřnými Rafany, vydává se na výpravy za dalším bohatstvím. A jeho malí synovci mu v tom pomáhají po boku pilota Rampy McKváka. Proti nim ale stojí dva silní protivníci, Magika von Čáry a kačer Hamoun. Jejich výpravy vždy dopadnou dobře a doma na ně už čeká paní Čvachtová!


Dobrodružné příběhy z Kačerova na letním táboře

Vítejte v nádherném kačeřím světě Březová, který bude v létě patřit právě Kačerům. Čeká tě týden plný dobrodružství, legrace a zábavy, během kterého se zasměješ i pobavíš, protože k nám do Březové přilétají oblíbení Kačeři BUBÍK, KULÍK A DULÍK, společně se strýčkem SKRBLÍKEM a Rampou McKvákem .

Náš hodný strýček Skrblík odjíždí na dalekou cestu a svůj trezor nechává na starost svým synovcům Dulíkovi, Bubíkovi a Kulíkovi a Rampovi McKvákovi. To je jedinečná příležitost pro zlou čarodějku MAGIKU VON ČÁRY, která touží získat magickou moc desetníku pro štěstí, aby z něj mohla vyrobit kouzelný medailon!!!

Pomůžete nám na letním táboře ochránit skrblíkův desetník pro štěstí? Budeme potřebovat tvoji pomoc, neb si na minci dělají zálusk také kačer HAMOUN a skupinka zlých RAFANŮ. Užiješ si společně s námi dobrodružné kačeří Březovské příběhy?

A pozor, nejmenší táborníky čeká překvapení v podobě přítomnosti samotného Kačera DONALDA! A samotná paní Čvachtová se nám postará o vynikající laskominy během našich dobrodružných výprav a misí.

Velice rádi uvítáme, když nejmenším táborníkům přibalíte na dobrodružství kačeří nosy nebo barevné čapky, popřípadě i stylizované kostýmy Bubíka, Kulíka, Dulíka nebo strýčka Skrblíka.


Zpravodajství z letního tábora Kačerov

Veškeré pořízené fotografie, videa, včetně online zpravodajství z letního tábora pro nejmenší naleznete na Facebook stránkách táborů pro nejmenší ZDE.LETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
Kačerov 14.7.-20.7. 2019 4-8 let 4890,-

OBSAZENO


Věková tolerance účastníků: +/- 1 rok


Objednávka tábora: ZDE

Svozová doprava: Praha, Brno

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz


 

Galerie fotografií:

kacerov_2017 (1).jpgkacerov_2017 (10).jpgkacerov_2017 (11).jpg
kacerov_2017 (12).jpgkacerov_2017 (13).jpgkacerov_2017 (14).jpg
kacerov_2017 (15).jpgkacerov_2017 (16).jpgkacerov_2017 (2).jpg
kacerov_2017 (3).jpgkacerov_2017 (4).jpgkacerov_2017 (5).jpg
kacerov_2017 (6).jpgkacerov_2017 (7).jpgkacerov_2017 (8).jpg
kacerov_2017 (9).jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS