BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní tábor Frozen - Ledové království

Dětský letní tábor Frozen je novinkou pro léto 2019! Jistě jste již něco málo slyšeli o slavné královně Elze, její setře Anně i o jejich roztomilých kamarádech. Žijí v daleké zemi Arendelle, kam se letos společně podíváme! A proč? Protože se naši slavní hrdinové dostali do nesnází a bez nás své trable nevyřeší! Proto potřebují pomoc právě od tebe!


Pro koho je tento letní tábor?

Letní dětský tábor Frozen - Ledové králoství je určený pro všechny malé princezny, prince, ale i bojovníky a také fanoušky bláznivého Olafa, mluvícího soba nebo roztomilých trollů. Na dětském táboře rovněž rádi uvidíme i ty, kdo chtějí společně s námi objevovat krásy Arendellu a pomoci jeho obyvatelům. Jste zvědaví na zmrzlé dobrodružství uprostřed horkého léta? Pokud ano, tak nesmíte chybět na letním táboře Frozen-Ledové království 2019!

Na letním táboře na nás čeká poutavý příběh, zábavný program a určitě si zkusíme i malou dávku adrenalinu na horolezecké stěně nebo lanovém centru. Chybět také nebude diskotéka, dětské hřistě nebo koupání v bazénu!

Příběh dětského tábora 2019

Letní dětský tábor Frozen - Ledové království se odehrává v království Arendelle, kde se princezna Anna chystá uzavřít sňatek s horalem Kristoffem a přípravy na svatbu jsou v plném proudu. Královna Elza a Olaf pomáhají Anně s přípravami, Kristoff se sobem Swenem a Trolly, experty na lásku, vymýšlí dar, který by mohl Anně dát.

Vše se zdá naprosto v pořádku, všichni jsou šťastní a veselí, ale nikdo netuší co se děje kousek od království. Princ Hanz se chce pomstít, nechce a nemůže se smířit s porážkou, a proto chystá ďábelský plán, kterým chce Elzu připravit o její schopnosti. Proto uzavře dohodu s Ledovou královnou, která má tu moc Elziny schopnosti uvěznit! Ta Hanzovu nabídku přijme a sváže Elzu poutem, které nelze jen tak zlomit.

Všechny přípravy na svatbu jsou pozastaveny! Královna Elza, princezna Anna, Kristoff, Swen i Olaf žádají vás, milé děti, o pomoc! Neváhejte a přijeďte nám pomoci zachránit nejen Elzu, ale také celou svatbu!


Zpravodajství z dětského tábora Frozen

Veškeré pořízené fotografie, videa, včetně online zpravodajství z letního tábora pro nejmenší naleznete na Facebook stránkách táborů pro nejmenší ZDE.LETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
Frozen - Ledové království 14.7.-20.7.2019 6-10 let 4890,-

OBSAZENO


Věková tolerance účastníků: +/- 1 rok


Objednávka tábora: ZDE

Svozová doprava: Praha, Brno

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz

 

Galerie fotografií:

alenka v risi divu_2017 (11).JPGalenka v risi divu_2017 (13).JPGalenka v risi divu_2017 (33).JPG
alenka v risi divu_2017 (6).JPGalenka v risi divu_2017 (9).JPGangry birds_2017 (11).jpg
angry birds_2017 (16).jpgkacerov_2017 (14).jpgna vlasku_2017 (14).JPG
na vlasku_2017 (29).JPGna vlasku_2017 (30).jpgna vlasku_2017 (36).jpg
scooby doo_2017 (24).JPGsponge bob_2017 (26).jpgsponge bob_2017 (28).jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS