BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní dětský larpový tábor Skyrim

Letní larpový tábor Skyrim je novinkou táborového léta 2018 a zavede vás do prostředí dwemerského města Markarth, které se proslavilo proradností svích obyvatel díky čemu zde panuje velký boj o moc. Máš jedinečnou příležitost se stát jedním z obyvatelů a zapojit se do krvilačných bojů. Je jenom na tobě, na kterou stranu se postavíš a kdo se stane tvým spolubojovníkem a naopak, kdo tvým nepřítelem, protože letní larový tábor Skyrim ti nabízí nekonečné možnosti.


Letní tábor plní LARPu, Bitev a Dungeonů

LARP pochází z anglického spojení Live Action Role Play (RP= role play), tedy hraní vybraných rolí tzv. na živo. Pomocí kostýmů, Vašeho chování a rekvizit ztvárňujete smyšlené postavy. Charakter postavy si můžete předpřipravit dopředu (použitím charakterníku, později dostupného v odkazech na této stránce), na místě, anebosi jej vybrat z nabídky, která bude zveřejňována na sociálních sítích.

Bitvy jsou také součástí letního tábora. Chopte se zbraně a bojujte za Impérium či Bouřné hávy ve strhujících bitvách!

Dungeony také nesmějí ve Skyrim tematice chybět. Skupinka dobrodruhů se vypraví do nebezpečného podzemí, kde se bude potýkat s mnohými krvelačnými potvorami. Odměnou jim samozřejmě bude nějaký vzácný artefakt!

Téma larpového tábora

Letní larpový tábor Skyrim nabízí mnohé možnosti. Budete se moci vžít do jednoho z obyvatel města Markarth. Můžete být bohatým šlechticem, obchodníkem, dělníkem v dole, učencem, či špinavým zlodějem. Zároveň s děním ve městě běží velký konflikt v pozadí mezi frakcemi Impéria a Bouřných hávů, ve kterém také můžete zaujmout své místo.

Markarth je staré dwemerské město, má velmi výdělečnou minulost, jelikož se nachází u nedalekých dolů na stříbro. V dolech za těžkých podmínek dřou otroci a vězni, odpracovávající si svůj trest. Vládne zde sice jarl jako všude jinde, avšak skutečnou mocí v této metropoli je rodina Stříbrokrevných, která řídí město díky svému bohatství.

Je to místo tak prolezlé zlobou a proradností jeho obyvatel, že se téměř válce nevěnuje, a to navzdory tomu, že zde válka započala. Panuje zde velký mocenský boj, při kterém se téměř denně prolije krev. Ten však probíhá v ústraní, lidé si všemožně vráží dýky do zad a snaží se dostat na co nejvyšší post. Dokážete se dostat na vrchol - nebo spíše přežít?


Co s sebou na letní tábor?

Měkčené zbraně budou po předchozí domluvě k zapůjčení spolu s oděvním rozlišením jako jsou například tuniky, kalhoty či kápě. Půjčujeme je za poplatek 150 Kč. Pokud si však chcete užít ještě větší zábavu, doporučujeme vyrobit si obojí doma.

Pokud již víte, koho budete ztvárňovat v RP, může Vám správný kostým pomoci vžít se do postavy. Zároveň Vám dobrý kostým umožní získat mnohé výhody do RP. Například životy navíc za zbroj, více peněz za elegantní oděv urozeného dvořana a další.

Více se dozvíte na táborovém Facebooku (https://www.facebook.com/brezova.fantasy.tabory/), kde nalezne rovněž rady, návody a tipy jak na to.


Zpravodajství z dětského tábora

Veškeré pořízené fotografie, videa, včetně online zpravodajství z letního tábora naleznete na Facebook stránkách ZDE.LETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
Skyrim 21.7.-30.7. 2018 13-18 let 5680,-

OBSAZENO


Věková tolerance účastníků: +/- 1 rok


Objednávka tábora: ZDE

Svozová doprava: Praha, Brno, Třebíč

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz


 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS