BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní dětský tábor Fallout

V létě 2018 se můžete těšit na skutečně první larpový post-apo tábor v Outdoor Resortu Březová! Nabízí unikátní spojení dvou populárních tématik a to larpu a army. Co může vzniknout, když se tým lidí stojící za populárními fantasy tábory jako Warcraft, Pán Prstenů nebo Zaklínač spojí s podobně naladěnými army vedoucími? Vznikne první opravdový LARP v jiných, nefantasy kulisách.


Larpový post-apo tábor

LARP a hraní rolí už máme na Březové zažité - každoročně se tu odehrávají příběhy, ve kterých na sebe naši táborníci berou roli strážných, žoldáků, zlodějů, mágů i druidů a ovlivňují svými činy celé světy. Letos poprvé se ocitneme mimo tyto známé kulisy a přeneseme so do nepříliš vzdálené budoucnosti nukleární pustiny.

Proč letní tábor Fallout?

Post-apokalyptických příběhů a světů je spousta, ale jen málokterý se pro larpové hraní hodí tolik jako svět Fallout. Tato legendární hra vždy vynikala barvitým prostředím, ve kterém nejde jen o deprese a marnost zničeného světa, ale i svérázný humor, svobodu a dobrodružství.

V tomto světě se můžete stát nejen šíleným banditou, mutantem nebo mstitelem, najde se tu místo i pro vědce, lékaře a poutníky. Civilizace Falloutu je jako žádná jiná.

Jaký bude dětský tábor?

Fallout bude hlavně o každodenním hraní rolí v herní lokaci za využití kulis, rekvizit a nerf zbraní. Ale bude samozřejmě prokládán dalšími aktivitami; airsoftovými bitvami, výcvikem, zábavnými vsuvkami a relaxací.

Předpokládá se, že účastníci tábora se dokáží vžít do post-apokalyptické atmosféry a přijedou v kostýmu a s představou své role ve společnosti přeživších. Společně obstaráme vše ostatní.

Tak jednu nuka-colu na zdraví a těšíme se na vás na letním post-apo larpovém táboře Fallout 2018!


Zpravodajství z letního tábora

Veškeré pořízené fotografie, videa, včetně online zpravodajství z letního tábora naleznete na Facebook stránkách ZDE.LETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
Fallout 26.8.-1.9. 2018 12-19 let 4390,-

VOLNÁ MÍSTA


Věková tolerance účastníků: +/-1 rok


Objednávka tábora: ZDE

Svozová doprava: Praha, Brno, Třebíč

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz


 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS