BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Kemp pro školy

NOVINKA OD KVĚTNA 2020!

Na Březovou můžete vyrazit na školní akci nejen s ubytováním v budově, či v chatách, ale i pod stan! K dispozici je nově i nádherný kemp s bohatým vybavením, který je vhodný pro školní výlety i adaptační kurzy.

Pokud vás láká zážitková akce v tomto jedinečném zázemí, vyrazte se svou třídou pod stan - vše ostatní probíhá jako klasicky u ostatních pobytů - máte zajištěný celodenní zážitkový program a celodenní stravování v jídelně. Pro ubytované v kempu platí speciální cenová nabídka školních pobytů!


Parádní zázemí kempu

Pokud se rozhodnete využít zázemí kempu pro vaši školní akci, určitě nebudete litovat! Jediné, co je potřeba si speciálního vzít s sebou jsou stany, spacáky a karimatky, jinak je vše samozřejmě zajištěno.

Připravený je pro vás krásný travnatý plácek, který je přímou součástí areálu Březové, stylové posezení, táborový kruh s ohništěm, elektrické zásuvky, stojany na kola, toalety a sprchy v resortu (kemp je jeho součástí), zkrátka vše potřebné. Samozřejmostí je využívání veškerého zázemí Resortu Březová (bar, bazén, dětská hřiště, diskotéky..)

Zajištěno je stravování 5x denně, a to klasicky v zázemí jídelen (ne, opravdu si nemusíte s sebou brát ešusy a polévku z pytlíku :-)) Těšit se také můžete na program dle výběru, který odpovídá všem standardům našich pobytů a je plný zážitkových aktivit i herních bloků.

Kapacita v kempu je omezena tak, aby měl každý dostatek prostoru a nebylo zde přelidněno.

Umocněné zážitky!

Jediný rozdíl oproti akcím, které jste u nás již absolvovali, je maximální romantika a umocnění zážitků díky jedinečné možnosti strávit několik nocí téměř pod hvězdnou oblohou, na dosah ranní rosy... Jsme přesvědčeni, že celý koncept kempu osloví nejednoho pedagoga a školní třídu a vyrazí za tím nejčiřejším dobrodružstvím, které současná doba nabízí!


Možnost ubytování v kempu můžete využít u těchto programů: STANDARD, ADVENTURE, PANDORA, POHODA, POHODA PLUS


Skvělá cena

Nespornou výhodou je i nižší cena těchto pobytů, které vám umožní vyrazit i na delší akci než jste měli původně naplánováno. Případně můžete během školního roku vyzkoušet více pobytů nebo se rozhodnout za ušetřené peníze pro připlacení aktivit, které standardně nejsou řazeny ve vámi vybraném programu a dětem tak nabídnout ještě více zážitků.


Ceník programů s ubytováním v kempu naleznete ZDE


Věříme, že Březovský kemp otevře nové možnosti pro školy, které chtějí vyzkoušet něco jiného a dětem nabídne novou dimenzi zážitků!

 

Galerie fotografií:

1.jpg10.jpg4.jpg
8.jpg9.jpgDJI_0078.jpg
DJI_0083.jpgDJI_0085.jpgDJI_0089.jpg
DSC_1394.jpgDSC_1397.jpgDSC_8835_6_7.jpg
DSC_8841_2_3.jpgDSC_8844_5_6.jpgDSC_8850_1_2.jpg
DSC_8867.jpgDSC_8872.jpgDSC_8877.jpg
DSC_8882.jpgDSC_8887.jpgDSC_8904.jpg
DSC_8920.jpgDSC_9034.jpgDSC_9063.jpg
DSC_9065.jpgDSC_9071.jpgDSC_9075.jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS