BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Dětský letní tábor Piráti z Karibiku

Máš duši pravého piráta? Láka tě objevovat vše tajemné a nebojíš se čelit nepřátelům a hledat stracené poklady? Chceš se o prázdninách na letním táboře plavit na vlnách dobrodružství společně s námi? V takovém případě rozhodně nesmíš chybět na dětském letním táboře Piráti z Karibiku, který je v naši táborové nabídce horkou novinkou pro léto 2018! Tak určitě neváhej, popadni svůj pirátsky oblek, meč i lodný kufr a honem přijeď do Outdoor Resortu Březová probádat novou, doposud nepoznanou zemi na dětský letní tábor Piráti z Karibiku 2018.


Letní tábor pro malé piráty

JO-HOO-HOOO, máš jedinečnou možnost se na dětském táboře plavit pod kapitánem Jerrym! Jeho pověst je horší než si dokážeš představit a jeho duše je černější a hříšnější než samotného ďábla. Jeho touha po pokladě a loupení je neukojitelná. Svým magickým mečem si dokáže podmanit všechny, kteří se mu vzepřou. S nikým si nebere servítky.


Touha po pokladu ho dovedla k nám na letní tábor

Do země, která je ještě neprozkoumaná, tedy plno možností, nástrah a hlavně pokladů. Shání posádku, která neuteče při první bitvě jako lodní krysa, jo-hoo nebude jich málo. Šťastlivec, jež se na letném táboře dostane do posádky, bude hned otestován.

Co tě čeká na dětském táboře?

Zvládneš chodit po stěžni v nepříznivých podmínkách, aby si stáhl vlajku při změně kurzu? Ne? Nevadí, žraloci se rádi nají. Ještě stále máš kuráž? Skvělé, bude zapotřebí. Při vylodění, nevíme co na nás čeká a není to pro žádné máničky.

Pirátská honba za pokladem na letním táboře není jen o bitvách s meči, ale musíš být taky chytrý a udělat správnou strategii. Když splyneš s obyvateli ostrova, tak tě dokážou naučit věci jako třeba vařit kouzelné elixíry, jež ti pomůžou při další plavbě. Nikdy nevíš, kdy je trochu magie potřeba a to nejen na dětském táboře.


Program dětského tábora pokračuje i po setmění

Jerry je velmi záludný pirát, proto jeho plavby nekončí západem slunce. Jeho dobrodružství na letním táboře pomocí nočních map pokračuje i ve tmě. Posádka letního tábora nenechá nikoho padnout a i přestože je Kapitán drsný, a jde si za svým, dokáže se jeho posádka semknout a táhnout za jeden provaz. Jestli si nestratil odvahu a chceš být součástí provazu, tak pojď se plavit na vlnách s námi na dětský letní tábor Piráti z Karibiku!


Poznámka pro rodiče

Budeme velmi rádi, když na ďětský tábor přibalíte malému pirátovi i kostým. Letní tábor tak získá pravou pirátkou atmosféru :)


Zpravodajství z letního tábora

Veškeré pořízené fotografie, videa, včetně online zpravodajství z letního tábora naleznete na Facebook stránkách Outdoor Resortu Březová ZDE.LETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
Piráti z Karibiku 29.6.-8.7. 2019 8-12 let 5980,-

VOLNÁ MÍSTA


Věková tolerance účastníků: +/- 1 rok


Objednávka tábora: ZDE

Svozová doprava: Praha, Brno, Třebíč

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS