BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní dětský tábor Pán prstenů junior

Letní fantasy tábor Pán prstenů junior je inspirovaný dílem a světem profesora J.R.R.Tolkiena, který konceptem i komunitou navazuje na svého předchůdce, dětský tábor Warcraft junior. Vstup s námi do úžasného světa Středozemě plného dobrodružství a nebezpečí. Odhal všechna tajemství střežená elfy uvnitř jejich hvozdů a nalezni bohatství trpaslíků pohřbené v hlubinách jejich dolů.


Letní fantasy tábor pro juniory

Dětský juniorský tábor Pán prstenů s prvky larpu je plný dobrodružných výprav napříč tajemnou Středozemí, naplněný nesčetnými bitvami o budoucnost světa, spolu se strategickými poradami při plánování tažení mocných armád, větších než tento svět kdy poznal.

Buď hrdinou dětského tábora

Postav se do první linie a drž se svým štítem příval temných stvůr daleko od tvé země. Veď svůj meč a sekeru aby zničila zlo, které se skrývá v každém stínu! Posílej své šípy, přesné a smrtící, do řad nepřátel, kterých neubývá.

Buď mocným čarodějem, který zachrání své druhy, když jejich ruce zeslábnou v nekonečném boji o svobodu Středozemě. Jako statečný vojevůdce vyzbroj svou armádu a vytáhni do boje ke zničení všech nepřátel!

Téma letního tábora 2018

Vyslyš volání svého krále! Vyslyš volání Gondoru! Přijď bránit svou zem, protože ty jsi ten kdo může zastavit temnotu. Frodo se ztratil neznámo kde, Společenstvo se rozpadlo a Temný pán jde nezadržitelně pro to, co mu náleží. A to není nic menšího, než celá Středozem.

Je jen na nás odrazit armády skřetů, které útočí na Minas Tirith, poslední svobodné město Středozemě, probít se do srdce Mordoru a ukončit putování prstenu v Hoře osudu.

Poraz všechny nepřátele!

Nepřátel je mnoho a naděje je malá, ale o našich skutcích se bude zpívat ještě dlouhá léta. Proto se nenech ovládnout svým strachem a přijď mezi nás, přijď bojovat za to co je správné!

Přidáš se na stranu lidí, elfů a trpaslíků? V největším spojenectví, které vede zoufalou válku o osud světa, nebo se postavíš na bojiště po boku skřetů (kteří nejsou zlí, jak je líčí v Gondoru, jen jimi nepochopení) válčících ve jménu spojenectví dvou Věží, a válečníků Haradu?


Zpravodajství z letního tábora

Veškeré pořízené fotografie, videa, včetně online zpravodajství z letního tábora naleznete na Facebook stránkách ZDE.


Další informace o dětském táboře

Více informací o letním táboře Pán prstenů junior nalezneš na tomto webu: http://pp.drakovo.cz/juniori/, nebo během roku na facebooku: https://www.facebook.com/brezova.fantasy.tabory/


Na dětský tábor Pán prstenů junior je možné zapujičit varkoč za sumu 150 Kč. Rezervovat jej můžete v poznámce zákazníka při vytváření přihlášky na letní tábor nebo na emailu Březové brezova@istan.czLETNÍ TÁBOR Termín Věk Cena Obsazenost
Pán Prstenů junior 4.8.-10.8. 2019 7-12 let 4890,-

VOLNÁ MÍSTA


Věková tolerance účastníků: +/- 1 rok


Objednávka tábora: ZDE

Svozová doprava: Praha, Brno

Důležité táborové informace pro rodiče

Informace o Resortu Březová a fotogalerie: ZDE

Případné další dotazy k táboru: brezova@istan.cz


 

Galerie fotografií:

warcraft junior (1).jpgwarcraft junior (10).jpgwarcraft junior (11).jpg
warcraft junior (12).jpgwarcraft junior (2).jpgwarcraft junior (3).jpg
warcraft junior (4).jpgwarcraft junior (5).jpgwarcraft junior (6).jpg
warcraft junior (7).jpgwarcraft junior (8).jpgwarcraft junior (9).jpg
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS