BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Představujeme novinky pro dětské letní tábory I. díl

V našem seriálu vám nyní budeme až do začátku letních táborů postupně představovat novinky, které na účastníky letních táborů na Březové v roce 2018 čekají. A že jich bude opravdu hodně. Začneme novinkou, u které jsme původně plánovali, že by si ji mohli užít už táborníci v roce 2017, nicméně plány hřiště se nakonec tak rozrostly, že se samotná realizace o několik měsíců protáhla.

Letní tábory si již užijí toto báječné hřiště naplno.

A nejen letní tábory. Toto nádherné hřiště, imitující velký pohádkový zámek s pěti věžemi, stojící na mohutné skále, bude dokončeno už v následujících 14-ti dnech. Právě teď v lednu probíhají úplně poslední dokončovací práce, na hřiště se usazují poslední skluzavky a velké tobogány a dolaďují se poslední detaily. Hřiště tak bude k dispozici nejen všem účastníkům dětských letních táborů, ale už při zahájení sezóny 2018, které je plánováno na začátek března, kdy Březovou tradičně zcela zaplní školy v přírodě a školní výlety z celé republiky.

Táborníci si nejen zalezou, ale i zaskáčou

Další překvapení pro letošní účastníky letních táborů čeká před samotným dětským hřištěm. Pomyslné nádvoří hradu totiž zabírá obří vzduchová trampolína, která umožňuje bezpečné dovádění, skoky a kotrmelce až dvaceti táborníkům zároveň.

Přečteno: 222x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS