BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Nový termín VIP akce pro pedagogy! Přijeďte v červnu a naučte se správně pracovat s kolektivem!


Nově vyhlášený termín adaptační V.I.P akce už v červnu! Je vidět, že o témata jako jsou adaptační kurzy, prevence proti šikaně, práce s kolektivem je velký zájem. Již teď pilně pracujeme na programu, abychom pro vás připravili víkend plný zážitků. Těšit se můžete na seznamovací hry a týmové hry, blok prevence i adrenalinové aktivity. Vše se bude odehrávat v areálu jedinečného Outdoor Resortu Březová a zcela zdarma pro všechny přihlášené!

Nestihli jste se přihlásit?

Nevadí, protože pro velký zájem o tuto akci jsme se rozhodli otevřít nový termín! Již teď máte tedy možnost přihlásit se na V.I.P. akci pro pedagogy II se zaměřením na adaptační kurzy, kde se dozvíte co to ten adapťák vlastně je, k čemu slouží a proč je dobré jej se svojí třídou absolvovat. V bloku prevence si ukážeme něco málo z moderních způsobů zaměřených na prevenci proti šikaně. Zaujalo vás to a chcete se zúčastnit? Takto nesmíte chybět na Březové v termínu 17.-18.6.2017.

Není adapťák jako adapťák

Adaptační kurzy pořádá více organizací, ovšem kvalita je různá a někdy je to opravdu promrhaný čas. Tento fakt potvrzuje i to, že jako jediní v ČR jsme získali akreditaci pro školení instruktorů adaptačních kurzů, zatímco mnozí "vaří z vody" a adapťák je v jejich podání jen smíšeninou náhodných her a aktivit...


Nenechte si tuto akci ujít a buďte v obraze!

Na to aby byl adaptační kurz úspěšný, musí být správně složený a precizně provedený. Jenom tak má ten správný efekt. Ale pozor! Adaptačním kurzem to zdaleka nekončí, ba právě naopak, všechno jím teprve začíná. Začíná vaše dlouhá práce s kolektivem a hlavně jeho naslouchání. U nás můžete nakouknout, jak se to dělá, aby vše fungovalo. My vám ukážeme, jak pracujeme s kolektivem u nás ve STANu a už jenom vy sami vyhodnotíte, co si z toho odnesete. Těšíme se na vás v září na Březové!

Hledáte pro svojí třídu ten správný adaptační kurz?

Tak už nehledejte a přijeďte s celou třídou na adapťák k nám. Nabízíme celkem 7 programů na 4 střediscích a je jenom na vás zda přijedete na 1 den, nebo na jednu, dvě noci, případně na celý týden. Vždy na vás čeká náš instruktor, který se postará o adaptační kurz plný zážitků. Pracujeme s množstvím rekvizit a moderních pomůcek, abychom byly všechny aktivity co nejpoutavější. Samozřejmostí jsou adrenalinové aktivity, díky kterým si adapťák užijete ještě víc. Neváhejte a rezervujte ZDE adaptační kurz ještě dnes!


Přihlaste se na V.I.P. akci ZDE


Přečtete si také o šikaně v médiích ZDE nebo o naší akreditaci Metodika adaptačních kurzů ZDE.

Chcete zažít i vy jedineční adaptační kurz v prostředí nově zrekonstruované Březové? Vybírejte z naší nabídky ZDE a rezervujte ZDE ještě dnes!


Přečteno: 689x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS