BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní tábory v úžasném resortu!

Letní tábory 2019 budou sice již 18-tým ročníkem dětských letních táborů pod značkou STAN, nikdy v minulosti však nebyl vyhlášený Resort Březová v tak svělé formě, jako právě nyní. Nadcházející sezóna 2019 má přinést celou řadu novinek a my si je na našich stránkách postupně představíme.

Letní tábory v resortu Březová 2019

Letní tábory v Resortu Březová vstupují do další etapy. Právě v letošním roce se v resortu březová dokončuje nejvíce investic za celou historii tohoto nejoblíbenějšího a nejvyhledávanějšího centra školních výletů a letních táborů v České republice. My vám prostřednictvím seriálu aktualit o letních táborech 2019 všechny novinky postupně představíme.

Letní tábory 2019 - prohlédněte si celý areál

A jako první díl těchto aktualit vám přinášíme zcela nový plánek resortu, který dává tušit, jak bohatá je nabídka aktivit v tomto dokonalém světě letních táborů.

S rezervací letního tábora neváhejte!

Letní tábory STAN v resortu Březová jsou nesmírně populární a každoročně jsou zcela vyprodané. Rok od roku však volná místa na těchto letních táborech mizí rychleji a rychleji a první turnusy letních táborů bývají pro plnou obsazenost zavírány většinou již koncem měsíce února. Proto s rezervací místa na letním táboře určitě neváhejte!

Přečteno: 82x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS