BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní tábory opravdu profesionálně

Že může letní tábory pořádat každý? Papírově možná ano, realita pak ovšem ukáže, na čem všem se to podepíše!

Ověřené letní tábory

Při výběru letního tábora vždy berte v potaz, zda má organizátor za sebou již nějakou - samozřejmě ne protkanou nějakými skandály :-) historii. Kvalitní ověřená organizace se stovkami kladných ohlasů spíše zaručí kvalitu samotného provedení letního tábora. Na internetu existuje obrovská nabídka letních táborů a vybrat z nich ten opravdu kvalitní není žádná legrace, protože na webových stránkách vypadají všechny letní tábory samozřejmě skvěle!

Zkušený a vlídný personál letních táborů

Dalším důležitým elementem letních táborů je personál samotný. Všichni, kdo pracují během letních táborů s dětmi, musí mít dostatek nadšení, zájmu, elánu, ale také musí mít profesionální a férový přístup ke všem dětem a hlavně být nesmírně obezřetní v průběhu celého tábora.

Proto zvláště dbáme na důkladné proškolení hlavních vedoucích, kteří prochází akreditovaným kurzem MŠMT a musí úspěšně složit závěrečné zkoušky. Stejně tak důkladně školíme jednotlivé táborové vedoucí, kdy mnozí z nich úspěšně absolvovali akreditovaný rekvalifikační kurz Zdravotníka zotavovacích akcí.

Zázemí letních táborů vhodné pro děti

Samozřejmě na letních táborech nemůžeme opomenout místo samotné, kde se letní tábory odehrávají. Zázemí musí být vhodné pro pohyb dětí, musí zde mít dostatečné vyžití i mimo program (během poledního klidu..), o požadavcích hygieny ani nemluvě - jejich splnění je automatické minimum.

Pokud je to možné, je dobré si zázemí prohlédnout ještě před začátkem letního tábora (samozřejmě nemůžete očekávat, že se "proplížíte" do pokojů, kde jsou třeba v danou chvíli ubytované děti na školních výletech), ale udělat si výlet do okolí a celý areál si prohlédnout alespoň z celkového pohledu, vědět, kde se letní tábor pořádá, jak se tam v případě potřeby dostanete a jak na vás působí.

Na závěr...

Nenechte se uchvátit akcí na facebooku, či jinde, kde někdo nabízí zaručeně nejlepší a nejlevnější tábory, zajímejte se o fotografie z předchozích ročníků a raději investujte trochu času do hledání opravdu kvalitního letního tábora, než vzít první, který se namane a pak odvážet znuděné dítě z vybydleného areálu... Přejeme vám šťastnou ruku při výběru a krásně prožité léto!

Přečteno: 802x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS