BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní tábory na Březové hlásí již 600 přihlášek!

Letní dětské tábory na Březové hlásí k dnešnímu dni rovných 600 přihlášek, což je opravdu velký fofr! Přesně před rokem jsme 10. ledna hlásili, že jsme dosáhli 400 přihlášek. Loňský rekordní rok tedy překonáváme o 200 přihlášených táborníků. A tempo s jakým chodí přihlášky se každý den zvyšuje!

Dětské tábory 2018 - s přihláškou neváhejte!

Dětské letní tábory na Březové budou letos vyprodány velmi brzy. Ještě před několika lety platilo, že se dříve obsazovaly červencové tábory, v posledních třech sezónách letních táborů se však všechny letní tábory prodávají velmi rovnoměrně, napříč všemi tématy a všemi termíny. Doporučujeme proto neváhat a vybrat si tábor a termín co nejdříve.

Letní tábory 2018 pokrývají celé prázdniny

Stejně jako v loňském roce, i letos vycházejí letní prázdniny tak, že letní prázdniny začínají již v sobotu 30. června a do školy děti nastupují až v pondělí 3. září, což z hlediska letních táborů znamená, že se (podobně jako v loňské táborové sezóně), podařilo zařadit do plánu letních táborů o jeden turnus navíc. Dětské letní tábory 2018 tak pokrývají skutečně celé prázdniny.

Unikátní zázemí letních táborů, které nemá konkurenci

Unikátní zázemí letních táborů na březové nemá konkurenci. Jedná se o skutečné zhmotnění představ o zážitkových letních táborech 21. století. Doporučujeme Vám návštěvu naší fotogalerie a videogalerie. A zde krátké video o našich letních táborech.

Dětské letní tábory v Outdoor Resortu Březová from STAN on Vimeo.

Dětské letní tábory 2018 a odkazy

Přečteno: 236x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS