BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní tábory alarmují! Posledních 20 procent kapacity!

Letní tábory na Březové alarmují jak všechny stálé táborníky, kteří s námi jezdí mnoho let a byli zvyklí přihlašovat se až v dubnu či květnu, tak i nové zájemce o nejoblíbenější letní tábory v České republice! Březová, která v loňském roce zavírala první turnusy až koncem dubna překonává všechny dosavadní rekordy a hlásí, že na letních táborech pro rok 2018 zbývá posledních 20% volné kapacity. S přihláškou na letní tábor 2018 proto určitě neváhejte, ať máte své místečko jisté!

Většina turnusů letních táborů je stále otevřena

Ačkoliv zbývá posledních 20% volné kapacity, plní se všechny termíny tak rovnoměrně, že je stále možno se hlásit na naprostou většinu letních táborů 2018. Důsledkem zmíněné vyváženosti přihlášek je však i to, že pak může být ze dne na den uzavřeno velké množství turnusů. A očekáváme, že tato pomyslná vlna červeného nápisu "Obsazeno" k nám dorazí na přelomu března a dubna, tedy o měsíc a půl dříve, než v loňském roce. A to připomínáme že v loňském roce se nakonec nedostalo na několik set táborníků a již nyní je jasné, že letos toto číslo bude ještě podstatně vyšší.

letní dětské tábory v resortu březová

Letní tábory 2018 přehled volných míst

Už více než měsíc najdete pod následujícím odkazem Kompletní přehled letních táborů v resortu Nřezová, který denně aktualizujeme dle stavu volných míst na jednotlivých turnusech. Pokud svítí u daného turnusu "poslední místa" je opravdu nejvyšší čas se přihlásit. Ale i u naprosté většiny letních táborů, které mají nyní ještě dostatek volných míst se tato situace velmi rychle změní, jakmile začnou být uzavírány ostatní tábory.

letni tabory v resortu brezova

Fenomén letní tábory na Březové

Letní tábory v resortu Březová jsou celorepublikovým fenoménem. Již deset let drží Resort Březová pomyslnou zlatou medaili za nejvyhledávanější místo letních táborů v České republice. A když si prohlédnete fotogalerii střediska, nebo i videa z našich letních táborů, tak se není čemu divit. Letní tábory na Březové jsou skutečným unikátem, který se konkurence mnoho let snažila napodobit, ale nikdy se jí to nepodařilo.

Letní dětské tábory 2018 a související odkazy:

Přečteno: 432x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS