BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní tábory 2018 odhalí tajemství velké věže

Účastníci letních táborů 2018 odhalí, co se skrývá v nejmohutnější věži na Březové.

. Velká věž byla z venkovní strany dokončena sice již v loňském roce, nicméně po skončení sezóny letních táborů se práce opět rozběhly naplno a pracuje se nyní na jejím interiéru. A podle všeho to vypadá, že na táborníky čeká něco skutečně mimořádného.

Letní tábory 2017 prověřily odvahu táborníků na lezeckých stěnách

Velká věž na Březové, dosahující úctyhodné výšky 18 metrů je z východní, jižní a západní stěny opláštěna lezeckými stěnami, na jižní straně je to lezecká stěna provedená v imitaci pískovcové skály, západní stěna imituje skálu vápencovou zatímco východní stěna je opravdovým unikátem svého druhu, imituje skutečnou hradní stěnu. Celkem tak mohou účastníci letních táborů využívat v jednu chvíli 8 zajištěných cest, tj. v jednu chvíli se může na této dominantě březové pohybovat 8 lezců, kteří jsou navíc jištěni nejnovějšími systémy, samonavíjecími bubny, které jsme pro tuto věž pořídili v USA. A i když věž odbaví až 8 lezců zároveň, ostatní táborníci nemusí jen čekat, až na ně vyjde řada, ale mohou si zatím užívat boulderovací stěnu pod věží v imitaci středověké hradby. Letní tábory využívají tyto lezecké možnosti velmi často, protože cesty jsou zde nejrůznějších obtížností a jsou koncipovány tak, aby si na své přišli jak účastníci letních táborů pro nejmenší, tak i velcí účastníci sportovních táborů či oblíbených adrenalin campů.

Letní tábory se podívají i dovnitř věže

Letos se účastníci letních táborů podívají i dovnitř věže. A právě čtyřpatrový labyrint skrývající se uvnitř této věže prověří znovu odvahu účastníků letních táborů. Tentokrát se však nebude jednat o překonání strachu z výšky, ale o překonání úplně jiného strachu. A odvahy tu bude jistě zapotřebí hodně. Samozřejmě scénáře vnitřku věže jsou připraveny úměrně věku těch, kteří se do ní odváží.

Více se dozvíte až na letním táboře

Ani nevíte, jak rádi bychom vám přesně popsali, co se v této věži skrývá, stejně jako vám velmi podrobně představujeme každý rok všechny ostatní novinky. Ale tady bychom přišli o ten správný moment překvapení. Takže uvolníme dnes jen jednu jedinou fotku z výstavby. Zbytek se dozvíte až na letním táboře 2018!

Přečteno: 215x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS