BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní tábory 2018, chceš se stát vedoucím?

Letní tábory STAN nabízí příležitost i těm, kteří jsou starší 18-ti let a letním dětským táborům již odrostli. A to příležitost v mimořádně krásné práci vedoucího letních táborů.

Letní tábory 2018 nabízí možnost přihlásit se jako vedoucí.

Podmínkou je 18 let věku, což je skutečně minimální nutná hranice. Další důležitou podmínkou je přihlásit se nejpozději do 14. dubna prostřednictvím on-line formuláře na našich webových stránkách www.instruktoristan.cz, a pak dorazit na školení, které se koná pátek-neděle 27. a 29. dubna. Předem říkáme, že nevybereme každého, nejlepší letní tábory totiž potřebují skutečně ty nejlepší vedoucí. Když se ale staneš členem týmu, čekají tě úžasné zážitky na nejlepších letních táborech v ČR.

letni tabory chces se stat vedoucim

Letní tábory mají různá témata

Jak si jistě každý uchazeč o místo vedoucího na letním táboře povšimne, naše letní tábory mají nejrůznější věkové kategorie a také desítky tématik. proto již ve chvíli kdy se ucházíš o to, stát se vedoucím na letním táboře, přemýšlej, která tématika letního tábora je ti nejbližší a u jaké věkové skupiny nejlépe vyniknou tvoje vlastnosti, schopnosti a přednosti.

Letní tábory a vedoucí - související odkazy

Pro jakékoliv dotazy ohledně pozice vedoucích na letních táborech, nebo dokonce pozice hlavního vedoucího letního tábora je vám k dispozici také e-mail instruktori@istan.cz

Přečteno: 679x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS