BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní tábory 2017 - spousta nových kostýmů!

Bez pořádných kostýmů si už nemůžeme některé letní tábory na Březové vůbec představit. Týká se to zejména letních dětských táborů pro nejmenší a pak také všech středověkých a fantasy letních táborů.

Kostým přiblíží účastníky letních táborů co nejvíce realitě. A o to jde.

Kostým a propracované rekvizity, kulisy, to všechno v kombinaci se strhujícím programem, napětím a skvělým příběhem dá dohromady úžasný program. A nic z toho nejde ošidit. A my chceme mít letní tábory co nejreálnější. Zde platí, že čím více času se věnuje poctivé přípravě každého detailu, tím lepší je výsledek. Zvláště u táborů pro nejmenší si na kostýmech dáváme hodně záležet. Děti to milují.

Na středověkém letním táboře se v teplákách špatně bojuje. I ve značkových :-)

Hodně si na kostýmech dávají záležet i mnohé jiné tábory. Krásným příkladem jsou například středověké tábory Stronghold, nebo fantasy tábory Warcraft, Pán Prstenů, či Hra o trůny. Stačí si prohlédnout fotogalerie z těchto táborů a každému je hned jasné, oč tu jde.

Kostýmy na letní tábory i půjčujeme. A je to čímdál oblíbenější.

Protože pořizování si kostýmu může být z mnoha důvodů pro rodiče oříšek, zapojili jsme již před třemi lety několik švadlen, které spoustu měsíců v roce tvoří právě desítky nových a nových kostýmů pro letní tábory na březové. Kostýmy pak za symbolický poplatek (cca 100 až 150 Kč za letní tábor) půjčujeme. Vybrané poplatky znovu hned investujeme do obnovy stávajících kostýmů, náhrady za nové ale i rozšiřování kostýmového vybavení.

Přečteno: 797x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS