BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Letní tábory 2017, kam vede tajuplný most?

Zatímco na Březové jsou nyní v plném proudu školní výlety a školy v přírodě a za tři týdny vypukne naplno sezóna letních táborů, my pořád usilovně pracujeme na jejím dalším rozvoji. Sice nenápadně, tak abychom žádným zůsobem nerušili program, ale věřte že pokračujeme

Program letních táborů stavební práce určitě nenaruší. Protože teď mají hlavní slovo modeláři.

Všichni návštěvníci Březové vždy žasnou, jak se toto nejoblíbenější středisko školních výletů a letních táborů za rok promění. Ale řídit stavební sezónu na Březové je zatraceně těžké. Protože je Březová sedm měsíců v roce prakticky plně a bez přestávky obsazená, není možné dělat žádné hrubé stavební práce a dále rozvíjet středisko v jarních měsících, kdy březové vládnou školní výlety a školy v přírodě, ani o letních prázdninách, kdy je Březová královstvím letních táborů. Proto se drtivá většina stavebních prací odehrává v období listopad až únor. V létě pak přicházejí ke slovu práce buď mimo areál střediska, nebo velmi jemné práce modelářů, které nedělají ani hluk ani prach ale zato potřebují hezké počasí.

Obrázek 1 - Tato úžasná boulderovací lezecká stěna ve tvaru středověké hradby se právě modelovala v dubnu a květnu, už za plného provozu. jedná se o velmi jemnou práci, výsledek je velmi povedený. Na dalším obrázku vidíte solitérní boulderovací kámen ve tvaru pískovcové skály. Mezi dětmi jsou bouldery mimořádně oblíbené.

Dozví se letní tábory kam vede tento tajemný most?

Březová se také neustále rozšiřuje, a novinkou je třeba právě tento most, který je zatím zahalen tajemstvím. Kam vede cesta, která přes tento most prochází? A co je to za stavby které podél této cest pomalu vyrůstají? To je cestička jak do pohádky! Nechte se překvapit milí fanoušci Březové, toto tajemství vám prozradíme už na konci letošního srpna!

Letní tábory na Březové jsou fenomén

Letní tábory v Outdoor Resortu Březová jsou nesmírně populární. Resort se stále rozrůstá a nabízí dětem nejlepší zážitkové letní tábory v České republice. I když je většina letních dětských táborů pro rok 2017 na Březové již plně obsazena, stále se najdou turnusy, ve kterých ještě zbývají volná místa. Navštivte denně aktualizovaný kompletní přehled letních táborů pro informace o volných místech.

Přečteno: 802x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS