BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Dětské letní tábory podle věku

Na rozdíl od naprosté většiny ostatních pořadatelů dětských táborů jsou naše letní dětské tábory velmi často rozděleny podle věku účastníků.

Dětské tábory a jejich rozdělení dle věku účastníků

Rozdělení letních táborů podle věku má smysl. STAN má tolik turnusů a tolik různých táborů, že si může dovolit dělit táborníky hned do tří, ve vybraných případech dokonce do čtyř věkových kategorií. Dělení táborníků podle věku umožňuje vytvořit program letního tábora přesně na míru účastníkům. S jakými typy letních táborů (podle věku účastníků) se u nás můžete setkat?

Letní tábory 2018 pro nejmenší vycházejí často s oblíbených dětských motivů a postav

Letní dětské tábory pro nejmenší

Naše pomyslná výkladní skříň, protože si mimořádně zakládáme na tom, že umíme dělat velké množství turnusů letních táborů pro děti již od pěti let. Tato věková skupina je samozřejmě ze všech nejnáročnější, musí být zajištěna skvělá, bezchybná a individuální péče o malé táborníky, program musí být vymyšlen tak, aby přesně odpovídal jak po stránce herní, tak po stránce pohádkovo-příběhové.

Letní tábory 2018 pro nejmenší účastníky

O tom, že letní tábory pro nejmenší skutečně umíme svědčí prostá statistika. Zatímco před cca 8-mi lety, jsme tento typ dětských táborů zařadili jako experiment (experiment nikoliv z hlediska programu, ale s hlediska zájmu rodičů) s účastní několika desítek malých táborníků, v loňském roce již tato věková kategorie měla celkem 15 turnusů a více než 600 nejmenších účastníků do 7-mi let věku.

Dětské tábory kategorie junior

O něco výše, než dětské tábory pro nejmenší stojí letní tábory ve věkové kategorii "junior". U této věkové kategorie je věkový průměr někde kolem 10-ti let věku. To znamená, že už se nejedná o žádná "prťátka" ale na druhou stranu ještě nejsou účastníci tak odrostlí, aby se ve hrách a v programu mohli postavit třeba 15-ti či 16-ti letým táborníkům. Tato kategorie JUNIOR je velmi početná, a táborníci si tak mohou naplno užít hry s věkově stejnými účastníky.

Příště o letních táborech pro starší účastníky

Příště si povíme něco o letních táborech pro starší a nejstarší účastníky. Vaší pozornosti doporučujeme následující odkazy:

Přečteno: 377x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS