BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Dětské letní tábory 2018 se plní závratnou rychlostí!


Milí táborníci, vážení rodiče, to s jakou rychlostí se na nás valí přihlášky na dětské letní tábory 2018 nás mimořádně těší a svědčí to o zcela mimořádné popularitě našich letních táborů. Letos je pro Vás připraveno opět historicky nejvíce turnusů letních táborů na čtyřech střediscích. A mezi jakými letními tábory můžete letos v Outdoor Resortu Březová vybírat?Letní tábory 2018 s army tématikou

Patří dlouhodobě mezi nejoblíbenější letní tábory. Rozděleny do mnoha věkových turnusů a mnoha tématik. Ačkoliv armytématiku letních táborů můžeme najít u více různých provozovatelů letních táborů, byl to právě STAN a právě Březová, kde se začaly military tábory realizovat jako první. Takže, pokud holdujete airsoftu a maskáčům, pak můžete vybírat z několika desítek army táborů.

Letní tábory 2018 se středověkou a fantazy tématikou

Tyto tábory se strhujícím příběhem si v oblibě nezadají třeba s army tábory. Počet těchto táborů rok od roku roste, takže se zde můžete setkat s nabídkou celé řady rytířských letních táborů z rodiny Stronghold, obrovské oblibě se v posledních letech těší tábory Pán Prstenů a mezi letními tábory 2018 samozřejmě nebude chybět ani oblíbený Warcraft, Hra o trůny, Škola čar a kouzel a mnohé další.

Sportovní letní tábory, taneční letní tábory a Adrenalin campy

Jsou další obrovskou skupinou dětských letních táborů na Březové. Tyto tábory se zaměřují především jak už jejich název napovídá na pohyb, tanec, či napínavé zážitky mezi nebem a zemí v případě Adrenalin campů. A středisko je pro tyto typy táborů skvěle vybaveno. Podobně jako u ostatních letních táborů najdete zde často i tzv. "junior verze" pro mladší účastníky.

Letní tábory s koňmi

8 koní, u některých turnusů dokonce i více, se pase hned za plotem Březové. A koníci už vyhlížejí své letošní táborníky. Mnoho turnusů i témat, rozdělení podle věku, co nejvíce času u koní, přesto i veškerý ostatní čas nabitý skvělými aktivitami. To jsou koňské letní tábory na Březové, které jsou každoročně vyprodány mezi prvními.

Dětské letní tábory pro nejmenší

A máme tu poslední velkou skupinu dětských táborů, tábory pro nejmenší. Mnoho ostatních provozovatelů se snažilo náš obrovský úspěch pro tuto nejmladší věkovou kategorii táborníků napodobit, ale žádnému se to ani vzdáleně nepovedlo. Je to totiž s přehledem nejnáročnější skupina táborníků. Mimořádně si ceníme důvěry rodičů, že nám svěřují stovky dětí od 5-ti do 9-ti let. I pro letošní rok slibujeme vzornou péči a dokonalý program přiměřený jejich věku.


Březová je největším centrem letních táborů v ČR

Resort Březová je již 15 let největším střediskem dětských letních táborů v České republice. Každoročně jen Březovou zvolí za svůj cíl téměř 3500 účastníků letních táborů. Loni bylo již začátkem května 95% turnusů zcela vyprodáno. Letos předpokládáme, že tato situace nastane ještě podstatně dříve. Nemůžeme dokonce vyloučit, že první turnusy letních táborů začneme uzavírat pro plnou obsazenost již během měsíce února. Proto nenechávejte přihlašování na poslední chvíli a rezervujte si místo na nejlepších letních táborech 2018 už nyní!


Související odkazy pro letní tábory:

Přečteno: 1861x

Galerie fotografií:

Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
 4 
   další 
DSC_8877.jpgDSC_8879.jpgDSC_8881.jpg
DSC_8883.jpgDSC_8884.jpgDSC_8885.jpg
DSC_8889.jpgDSC_8891-2.jpgDSC_8892.jpg
DSC_8894.jpgDSC_8896.jpgDSC_8897.jpg
DSC_8900.jpgDSC_8902.jpg01 (1).JPG
01 (10).JPG01 (11).JPG01 (12).JPG
01 (13).JPG01 (14).JPG01 (15).JPG
01 (16).JPG01 (17).JPG01 (19).JPG
01 (20).JPG01 (20b).JPG01 (21).JPG
Další fotografie: 
 1 
 2 
 3 
 4 
   další 
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS