BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Aktivity na letních táborech - dětské hřiště Notingham

Vyrazte na letním táboře za zábavou! K té všem dětem napomůže dětské hřiště Notingham, které je plné atrakcí, které děti zbožňují a které na letním táboře najdou maximální využití!

Na kterých letních táborech vzbudí Notingham největší zájem?

Mladším dětem je nejen během letních táborů určeno obrovské dětské hřiště Notingham, jehož prolézací tunely, hradní chodby, skály a skalní skrýše, hradby a cimbuří, mosty a věže doplněné o dva tobogány dávají dětem dokonalý prostor k vydovádění se, schovávání, objevování a fantazii. Nejčastěji jej navštěvují děti z letních táborů pro nejmenší a z letních táborů pro děti do 12 let - snese ovšem i starší táborníky! A komu by ještě zbývala energie, pro toho je určena obří vzduchová trampolína v podhradí.

Vyžití během chvílí volna na letních táborech

Na letních táborech je toto unikátní dětské hřiště využíváno především během chvílí volna - v poledním klidu, po večeři apod., kdy mají děti možnost vyrazit na hřiště i vzduchovou trampolínu pod dozorem vedoucích z letních táborů.

Když mají děti zájem a chuť se ještě vyřádit, nemusí již vymýšlet "neplechu" a můžou strávit volné chvíle na dětském hřišti!

Přečteno: 101x
STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS