BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Aktuální volné pracovní pozice

Zde najdete nabídku pracovních pozic v resortu Březová

Tato stránka je každý týden aktualizována, proto všechny pozice, které zde najdete, můžete považovat za platné. Resort Březová roste každý rok závratným tempem a neustále se rozšiřuje a návštěvníků, škol a účastníků letních táborů každoročně přibývá. Tím jak rychle se resort rozrůstá, tím více lidí zde nachází uplatnění v krásné práci v unikátním prostředí.

Hledáme zaměstnance i externí spolupracovníky, nabízíme dlouhodobou spolupráci nebo práci na rok, půl roku či měsíc, nebo jen na vybrané termíny.

Aktuální nabízené pracovní pozice pro rok 2018


Provozní personál Outdoor Resortu Březová

Naše střediska, to je živý organismus, který nikdy nespí. Aby bylo o děti, pedagogy, táborníky, rodiny a další postaráno, je k tomu nutné nasazení mnoha lidí na mnoha pracovních pozicích.

Hlavní kuchař / kuchařka

Pomocné kuchaře / kuchařky

Uklízečky

Barmanky / Barmany - Zdravotník / Zdravotnice

.

Martin Cvrček

martin@istan.cz, 777 784 723


Instruktoři školních skupin a táboroví vedoucí

Každoročně rozšiřujeme i řady školních instruktorů a táborových vedoucích. Hledáme tedy příjemně vystupující komunikativní lidi, kteří v práci se školními, či táborovými kolektivy najdou hlavně seberealizaci a svým nadšením a přístupem vytvoří výborné prostředí, ve kterém se děti i pedagogové budou cítit příjemně a pobyt si maximálně užijí. Speciálně pro tyto pozice jsme zřídili web instruktoristan.cz Na tomto webu je ke každé pozici také jednoduchý on-line formulář, nebo veškeré kontakty, kde vám rádi odpovíme na vaše dotazy.

Konkrétně se jedná o tyto pozice:

Stálý instruktor (animátor) - programový specialista

Počet otevřených pozic 5. Jedná se o pracovní poměr na minimálně 3 měsíce, počínaje dubnem či květnem 2018. Jádro instruktorského týmu tvoří tzv. kmenový instruktoři. Speciálně se jim věnujeme při školeních a rozvíjení jejich dovedností. Tato práce může být i dlouhodobá, tj. celoroční a stálá. Přihlásit se na tuto pozici můžete "ZDE" . Denní čistá mzda instruktora pro rok 2018 je stanovena až na 700 Kč, plus celodenní strava a ubytování zdarma.


Instruktor (animátor) školních skupin

Je externista, který u nás pracuje v dubnu, květnu, červnu a září. Buď všechny měsíce, nebo jen třeba 14 dní, samozřejmě čím déle, tím lépe. Instruktor provádí programem školní skupiny. Je moderátorem programu, práce je to náročná, ale krásná a dětmi - účastníky programů zbožňovaná. Denní čistá mzda instruktora pro rok 2018 je stanovena až na 700 Kč, plus celodenní strava a ubytování zdarma. Přihlásit se na tuto pozici můžete "ZDE"


Hlavní vedoucí letních táborů

Budete velet týmu vedoucích a budete realizovat letní tábor pro děti. Budete mít k dispozici skvělé vybavení a nejkrásnější středisko pro letní tábory v České republice. Ale děti, které sem jedou na tábory, budou mít také samozřejmě velké očekávání! Vaším úkolem bude tato očekávání naplnit a překonat! Není to krásná výzva?

Vedoucí letních táborů

Tím jak stále přibývá táborníků, potřebujeme rozšiřovat i počty vedoucích. Alce chceme jen dobré a hlavně snaživé vedoucí, kteří si jsou dobře vědomi toho, že tu jsou ne kvůli sobě ale především kvůli táborníkům. Budete se účastnit něčeho skvělého, budete dělat nádhernou ale náročnou práci! Jdete do toho? Přihlásit se můžete "ZDE"


Pozice instruktorů specialistů, instruktorů, vedoucích a hlavních vedoucích jsou popsány na našem specializovaném webu instruktoristan.cz

Ať se již rozhodnete ucházet se o jakoukoliv pozici, čeká vás nejkrásnější pracovní prostředí, jaké si jen můžete přát.

Školní pobyty Outdoor Resort Březová from STAN on Vimeo.

Den otevřených dveří nejlepších dětských letních táborů v ČR! from STAN on Vimeo.

STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS