BŘEZOVÁ letní tábory

Největší zážitkový park v ČR
Outdoor Resort

Aktuální volné pracovní pozice

Provozní personál Outdoor Resortu Březová

Naše střediska, to je živý organismus, který nikdy nespí. Aby bylo o děti, pedagogy, táborníky, rodiny a další postaráno, je k tomu nutné nasazení mnoha lidí na mnoha pracovních pozicích.

Hlavní kuchař / kuchařka

Pomocné kuchaře / kuchařky

Uklízečky

Barmanky / Barmany - Zdravotník / Zdravotnice

.

Blanka Královská

blanka@istan.cz, 777 784 723

.

Management

Je to prosté. STAN chce být nejlepší a aby jím byl, musí mít i ty nejlepší lidi na všech pozicích. Autobus STANu jezdí po světě a zastavuje, každý má možnost do autobusu nastoupit. Je jen na něm, jak dlouho bude v tomto autobuse cestovat. Správní lidé cestují dlouho, ti nesprávní jsou nahrazováni těmi správnými. Takže koho hledáme? Ano, správné lidi. To je jediné kritérium. Osoby, které si umí jít za svým cílem, jsou zdravě sebevědomé, loajální, chtějí mít svoji práci rády, nebojí se problémů, mají rády výzvy a překážky a chtějí pracovat u společnosti, která je a chce být jedničkou na trhu ve svém oboru, s kolegy, kteří mají svoji práci rádi. Pokud si myslíš, že jsi ty ten správný člověk, tak nás oslov.

Ing. Ludmila Doležalová, MBA.
info@istan.cz
.

Instruktoři a táboroví vedoucí

Každoročně rozšiřujeme i řady školních instruktorů a táborových vedoucích. Hledáme tedy příjemně vystupující komunikativní lidi, kteří v práci se školními, či táborovými kolektivy najdou hlavně seberealizaci a svým nadšením a přístupem vytvoří výborné prostředí, ve kterém se děti i pedagogové budou cítit příjemně a pobyt si maximálně užijí.

Více informací o práci instruktorů a vedoucích naleznete na tomto webu

STAN - dětské letní tábory, školní výlety, adaptační kurzy, teambuilding
Vysokolanové centrum
Lezecká stěna
Lukostřelba
Bungee-trampolína
Bungee-running
Démonická lanovka
Skok do prázdna
Free fall
Nízká lana
Rafty
Airsoft
Armygame
Paintball
Týmpark
Jákobův žebřík
Larp
Koně
Čtyřkolky
Bazén
Noční hra
Večerní program
Sportoviště
GPS